Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy legyen köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy legyen köztünk valami komoly?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nálam 18 évvel idősebb 3 hónapja elvált férfiba...bár ő azt mondja hogy már túltette magát a váláson nem igazán tudom elhinni valamiért,én egyre jobban szeretem őt bár az elválás körülményeiről sokat nem beszélt(amit elmondott meg nem tartom igazán oknak hogy valaki elváljon) szóval össze vagyok zavarodva nagyon.Én 18 vagyok és ő 36,azt mondja hogy ugy érzi hogy szeret s mindig is engemet keresett de valami magamban zavar s nem tudom mi :(

2017. jan. 11. 14:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,nincs gyerek a házasságból,elmondása szerint ezért váltak el egyrészt 2 év házasság után.
2017. jan. 11. 14:35
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavar, hogy ennyivel idősebb és hogy mit szólnak majd hozzá az ismerőseid, szüleid, hogy egy duplaannyi idős elvált férfi a párod?
2017. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Egészen biztos vagy benne, hogy elvált?
2017. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen,elvált már,én utánna ismertem meg őt,egy hónapig mondogattuk egymásnak hogy köztünk semmi nem lehet,végülis másképp alakultak a dolgok.Ő már szeretné ha bemutatnám a szüleimnek,mesélt már rolam a szüleinek is s beakart mutatni csak nem fogadtam el mert ez még nekem tul gyors,szeretné ha hozza költöznék és mindenféle ajándékokkal halmoz el csak azt nem tudom h valoban tultettee magat a válásán.
2017. jan. 11. 14:48
 5/18 anonim ***** válasza:

de miért ne tette túl magát rajta? szerinted jókedvében válik el vki? A válás egy rossz házasság után színtiszta megkönnyebbülés.


Nem kell ezen lovagolnod, felesleges.

2017. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
én 22 évesen jöttem össze egy nálam 15 évvel idősebb pasival, ugyanezt mondta, annyi hogy neki nem felesége volt, csak barátnője, akit elhagyott. Akkor mindenki szkptikus volt a korkülönbséggel kapcsoaltban is, illetve a környzet féltett engem, azt montdák, hogy engem is el fog hagyni, de ez egyáltalán nem következett be. Sosem csalt meg, normális volt, a korkülönbség a kapcsoaltunkban egyáltalán nem játszott szerepet, csak annyt, hogy ő mindig büszke, hogy milyen fiatalé barátnője van. Jó ember, 7 éve együtt vagyunk, én kezdek kiszeretni belőle, de ez a mi sztorink. És miért kezdek kiszeretni belőle? na? mert ő most 43 én meg 28, és most kezdenek tetszeni a nála kicsit fiatalabb férfiak...ez egy elég őszinte vallomás volt, nem feltétlenül vagyok erre büszke, de ez az igazság. légyszi ne pontozzatok le ezért...engem mindig lepontoznak ha őszinte vagyok:( Kicsit nyers az igazság, én úgy gondolom az élet nem tündérmese. Azért még nem hagyom el, igyekszem rendbe hozni a kapcsolatot, de a korkülönbség igen is zavar! engem! Ennyi év után! érdekes nem?
2017. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Utolsónak: köztünk is 15 év a különbség (én vagyok a férfi), én 40 vagyok. 2 éve vagyunk együtt és minden teljesen jó, szép és rózsaszín és idilli, együtt is élünk, de a félsz bennem is megvan, pontosan azért, mint amit te mondtál.

De ez offtopik, nem tartozik a kérdéshez, elnézést.

2017. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül offtopik...tanulhat belőle a kislány is. neked azt mondom, hogy nekem az is közrejátszott abban, hogy kiszerettem a 15 évvel idősebb páromból, hogy keményen iszik sajnos, illetve rengeteget sajnáltatja magát, és rengeteget tömte a fejem azzal, hogy úgyis ott fogom hagyni, holott nem szerettem volna otthagyni, és mai napig nem szeretem a velem egykorúakat, valahol mindig éretlennek érzem őket, MÉG alkalmatlannak a családalapításra, akár komolyabb párkapcsolatra is. (hangsúlyozom. akikkel ÉN EDDIG találkoztam). szóval, nekem kiábrándító nagyon az önsajnáltatása, és a féltékenykedése is, amire egy idő után már lett is oka, ördögi kör lett belőle. Pedig hullaszerelmes voltam belé, és nem vágytam senki másra. De egy idő beteljesedett a félelme, nem járok félre most sem, csak elkezdtek nekem udvarolni. és itt nem azon van a hangsúly., hogy fiatalabbnak, hanem azon, hogy ő egyre öregebb és összeesettebb, nyilván az ital és a sok cigi is az oka. Amiről nem tud leszokni (NA EZ OFFTOPIK, BOCS)
2017. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
így már érthetőbb, sőt, csodálom az eddigi türelmed is :) Akkor nálad elsősorban ez volt az oka a "kiszeretésnek", ez megnyugtató kicsit. Örülök, hogy nem vagyok féltékeny típus :D bár ehhez kell egyféle egészséges önbizalom is.
2017. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
így van, pontosan! Akár működhetett is volna simán! Egyébként a családi barátaink körében a legboldogabb egy olyan pár akik között 12 év van a férfi javára. Anyukám meg nagyim is azt mondja, hogy 10 év korkülönbség meg kifejezetten egészséges is, én is úgy gondolom, ha meg van a harmónia akkor 15 vagya kár 18 év sem jelenthet gondot. Mondom, az idősebb semmiképp ne terrorizálja a fiatalabbat azzal, hogy: juj milesz, ha elhagysz, megcsalsz biztos,stb. Ha nem bízik a másikban az ugyanúgy rossz mint bármilyen kapcsolatban.
2017. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!