Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a párom beszól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a párom beszól a hajam miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

Anno általánosban rengeteget piszkáltak, mert dús, oroszlánsörényszerű hajam volt.

ELkezdtem kezelni, illetve vasalni, és így tönkre is ment. Kb. 2 éve kezelem. Nem vasalom, vágatok belőle, és elkezdtem festeni, aminek hatására sokkal szebb, rengetegen dicsérik agyba-főbe a hajamat.

A problémám a következő: amikor megismertem a páromat, sokszor megjegyezte, hogy milyen szálkás a hajam. MINDIG.

Közöltem neki, hogy ne tegye, hiszen kezelem, balzsamozom, hajpakolás és miegymás.

Utána mindig megjegyezte, ha szárazabb, illetve ha szálkásabb. A végén már iszonyatosan önbizalomhiányom lett.

Amióta hajszárítóval szárítom, egyenes a hajam és nem szálas, azóta nem is tesz megjegyzést. Most viszont el akarom hagyni a hajszárítót, mert eredetileg göndör a hajam, ha magától szárad meg, de szálkás is olyankor. Félek, hogy megint be fog szólogatni nekem, pedig most göndören akarom hagyni.

Mit csináljak, hogy ne hagyjon ilyen mély nyomot bennem az, hogy mi a véleménye a hajamról?


2017. jan. 11. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat nem véletlenül egy vicc kategória?


Amúgy meg minek jött veled össze, ha már akkor sem tetszett neki a hajad?

2017. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le. Komolyan nem értem, miért ilyen bunkók sokan. Miért kell közölni a másikkal olyan tényt, amiről nyilván ő maga is tud, ráadásul rosszul is érzi magát miatta? Én a helyedben közölném vele, hogy ez nem esik neked jól, illetve ha ennyire zavarja a hjad állapota, akkor lehet keresni tökéletes hajú lányt.
2017. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Kukázd, ha ilyen bunkó paraszt. Esetleg az nem jutna eszébe beszólogatás helyett, ha ennyire zavarja, hogy a kezedbe nyomjon két 20 ezrest, hogy tessék, menj el profi fodrászhoz, hogy szedje rendbe? :D
2017. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy máris kaptam válaszokat!:)

Nem vicc kategória. Kiskorom óta szorongok a hajam miatt, mert, bár imádom, mégis piszkálnak.

Egyszerűen a fodrász is mondta, hogy nem lehet mit tenni, genetikailag ilyen, hiába vágatom, szálkás marad.

AMúgy minden rendben a kapcsolatunkban, csak ez okoz gondot.

Ráadásul mikor megbeszéltem vele, mindig azt mondta, hogy nem beszólni akart, csak sosem látott még ilyen hajat. MOndom oké, de akkor ne azt mondja, hogy mennyire szálkás, és ne mindig, mire megsértődik.

2017. jan. 11. 20:17
 5/9 A kérdező kommentje:

Cinnamon Tea:)

Aranyos a válaszod, köszönöm.

Sajnos attól se jönne rendbe a hajam, de igen, az jobb lenne, legalább akkor valami jót tenne ez ügy érdekében. :D

Én elfogadom így magamat, csak eléggé nyomaszt, mert úgy érzem, nem vagyok elég jó.

2017. jan. 11. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:

A párodnak valami kényszeres megállapítás mániája van?


Én a helyedben nyomatékosítanám neki, hogy fejezze be!

2017. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos mindenhez kommentet fűz, szóval mondhatni igen.

MINDEN észrevételét közli.

Már mondtam neki nyomatékosan. Egy ideje abba hagyta, csak félek, mert már rég látott göndör hajjal(pont amióta abba hagyta:) )

2017. jan. 11. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ti mindketten nagyon ráértek...
2017. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló hajam van. Vágnak ki, mint macskát szarni.
2017. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!