Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ki szeretne menni szüleihez Németországba és félek, hogy erre rámenni a kapcsolatunk. Mit tegyek? 20F

Figyelt kérdés
Egyetemre járok és csak hétvégente tudunk találkozni. Ez alapjáraton nem lenne probléma de hétközben egyedül van es nem bírja a magányt. Erre megoldásként azt találta ki, hogy kimegy a szüleihez németországba. De ha elmegy valószínüleg nagyon meg fogja viszelni a párkapcsolatunkta a távolsag. Mit tegyek ebben a helyzetben?

2016. dec. 7. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred a kezét, csaptok egy nagy lagzit és innen kezdve együtt éltek boldogan!
2016. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek szerintem ha igazán szeretne téged akkor bármennyire is lenne egyedül hétközben nem hagyna itt téged ,hiszen még is csak a hétvégeken együtt vagytok ,viszont ha kimegy gondolom ez majd lecsökken havi egy-két alkalomra ,ami meg hosszú távon út a szakításhoz ,főleg ha idővel ő ott egyre jobban be fog illeszkedni ,ne talán elmegy dolgozni is.

Fogd fel ezt az egészet úgy ,hogy ha igazán szeret is így fog működni a kapcsolatotok ,ha meg még is igazam lenne,akkor pedig úgy ,hogy nem kár érte,ebbe ennyi volt.

2016. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem: miért nem akar pl inkább veled összeköltözni? Ha kimegy németbe akkor annyira nem kötött a melóhelye... Ott úgyis talál munkát és akkor nem lesz még talán havi se a dolog :\

Én elgondolkodnék hogy mennyire gondolja így komolyan vagy érdekli amit én gondolok - csak közölte ahogy kivettem a leírásból.

2016. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szerethet annyira ha csak úgy otthagy téged.

Bocsi hogy ezt így mondom de ennek már nem sok jövője van.

Én kint élek és látom hogy mennek tönkre kapcsolatok, és hogy alakulnak újak.

Amit tudsz tenni hogy kivárod mi sül ki ebből. De lelkiekben készülj fel a szakításra. Iskolát eszedbe se jusson otthagyni egy csaj miatt!

2016. dec. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem is hasonló játszódott le a fejemben, ha igazan szeren nem hagy itt. Viszont akkor is kezdenie kell valamit az egyedülléttel. Általában dolgozik úgyhogy napközben nincs probléma de esténként nagyon sokszor nem tud aludni mert nincs ott senki és ezt egy idő után nem fogja birni. Esze ágában se lenne a kimenetel ha ez a probléma megoldódna. Esetleg erre valami megoldás?
2016. dec. 8. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát ő lakik x városban egyedül egy albiban v saját lakásban ,te meg y-ban jársz egyetemre és innen mész hétvégére hozzá.

Nem tudnátok valahogy összeköltözni ? Ő nem tudna abban a városban élni,dolgozni ahol te tanulsz vagy fordítva te nem tudsz tőle járni naponta az egyetemre?

Ha egyik sem kivitelezhető mostanában akkor talán el kellene gondolkozni azon ,hogy az esti egyedüllétein nem segítene-e ha valamilyen állatot tartana,talán akkor nem lenne olyan magányos hétközben.

2016. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Össze kéne akkor inkább költözni, az megoldás vagy kutya/macska, ha egyedül nem akar lenni. Viszont ha nem akar ilyen megoldást akkor lehet más van a pakliba és megy valakihez...
2016. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!