Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miért csinálja ezt velem? L

Figyelt kérdés

Volt barátommal kicsivel több mint egy hónapja szakítottunk azóta neki van barátnője de azt mondja nem szereti. Csak azért jött vele össze mert nem akar egyedül lenni és azt hitte többet màr nem jövünk össze.

Miutàn szakítottunk még irogattunk nèha egymásnak. Ő bántó dolgokat, én semlegeseket. Még írta hogy szeret, hiányzok neki de tudja nem működne a kapcsolat ezért egyenlőre ne próbáljuk meg újra. Írta még, hogy több lánnyal volt mióta nem vagyunk együtt szintén mert azt hitte mi már nem jövünk össze. Lefeküdt velük és szégyenli magát. Azt mondja én általában túl jó voltam hozzá es mégsem tudott velem jól bánni, jobbat érdemlek nála, nem érti hogy lehet hogy még mindig szeretem. Rá pár órára írta legyünk barátok mert teljes mértékben nem tudnánk egymástól megválni hirtelen 4 év után. Pláne első kapcsolata volt mind a kettőnknek.

Nagy nehezen bele egyeztem a barátságba, hiszen olvastam olyanokat, hogy sokaknak a kapcsolat nem működött de a barátság igen.

Ez is már tart egy pár napja, hogy barátok vagyunk, de írja szeret, meg sziveket küld, de mikor írok neki akkor flegma, leolt, kioktat és meghatározza mi legyen, önző stb.

Félek tőle csak bosszút akar állni, mind a ketten hasonlóan bosszú álló, önző, érzékeny természetűek vagyunk. Ő is elvileg fél tőle hogy bosszúbol kidobom ha vissza jön..

Nem tudom szóval mit kezdjek a kialakult helyzettel, mert elfelejteni csak úgy nem tudom most hirtelen és hiányzik is.

Egyébként ő olyan ha nem foglalkozik az ember vele vagy megsértődik vagy akkor kezd el foglalkozni velem viszont.

Ha pedig foglalkozik vele az ember alapból akkor meg nincs ideje rám, stb.


Köszi ha elolvastátok és nem csak lekezelő válaszokat adtok. :)



Ja és írta neki már más élete van nincs ideje mindig velem foglalkozni, de közben pedig nagyon ragaszkodik ahoz hogy barátok maradjunk..



2017. jan. 12. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak hülyít... és csak, amolyan tartaléknak tartana meg...


Tiltsd le és szakíts meg vele minden kapcsolatot, hidd el jobban jársz.


Tapasztalat!


28N

2017. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szépen talonban tart téged, hogy jó leszel majd vmikor neki, és nemakarja, hogy továbblépj, ismerkedj.


Felejtős.

2017. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Gondold végig, hogy neked tényleg kell-e olyan fiú, aki úgy van kapcsolatban egy nővel, hogy nem szereti, és a háta mögött írogat valakinek, akit meg állítólag szeret...

Ez már önmagában elég kéne, hogy legyen egy teljes kiábránduláshoz.


Amit ti műveltek, az pedig nem barátság. Gondolj bele, hogy a barátnőidtől is tűrnéd, hogy így flegmázzanak veled, csak hogy néha kapj üziben pár szívecskét?! Ne már!


Tovább kell lépni, se a kapcsolat, se a barátság nem működik. Csak nem tudsz ismerkedni másokkal, míg nem zárod le ezt a vacakot.

2017. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
100%

A barátkozás felejtős, az nem így megy, hogy akkor innentől barátok vagyunk,itt még érzelmek, sérelmek meg hasonlók vannak. Évek múlva talán lehettek barátok, mikor már tök közömbösek lesztek egymásnak.

Egyébként a pali tök éretlen és kapcsolatfüggő is, más nők érzelmeivel szórakozik, összejön velük csak h ne legyen egyedül, káosz van az agyában. Hagyd a fenébe, nem érdemes rá időt pazarolni sem.

29F

2017. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

"..de mikor írok neki akkor flegma, leolt, kioktat és meghatározza mi legyen, önző stb. "


Ezek után mi a kérdés?

Ham meg mazo típus vagy, akkor barátkozz csak vele.

2017. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Írta még, hogy több lánnyal volt mióta nem vagyunk együtt szintén mert azt hitte mi már nem jövünk össze. Lefeküdt velük és szégyenli magát."


Szerintem meg nincs, nem is volt senkije. Azt akarja elérni, hogy megbánd a szakítást és féltékennyé akar tenni.

2017. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!