Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet csajokat találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csajokat találni, persze aki szinglik? Habár nemcsak a szépekről van szó.28/F

Figyelt kérdés
Az egész országban csak pasik vannak és csajok meg sehol. Ez teljesen nagyon szánalmas.
2017. jan. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni


szerintem te nem is akarod észrevenni a szingli csajokat, és csak ide jössz sírni, mert az könnyebb. :)


nyisd ki a szemed, mozdulj ki és láss csodát, már is fogsz találni

2017. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ám, de minden csaj foglalt hiába próbálkoztam és a társkeresővel sem mentem semmire. Nem vagyok csúnya ez érdekes.
2017. jan. 12. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az egész országban csak pasik vannak és csajok meg sehol"

Nyiss egy utazási irodát, nyugat európai unatkozó magányos hölgyek részére.

Jönnél ki egy német iparvárosba szétnézni. A magyar férfiak + az arab fiók már itt vannak. Vigyorogva rohannál haza.

2017. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Léteznek szingli csajok, és ha igen még ha szépek, átlagosak is, akkor hol és ismerkedjek meg?
2017. jan. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!