Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat, ha a felek nagyon különböznekbegymástól?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy más kultúra, más életstílus, és más életkor. Esetünkben mind a 3 teljesül. Fél éve ismerkedtünk meg egymással. Most voltam vele először hosszabb időn keresztül (1 teljes hetet) Nem volt rossz, de helyenként támadt némi hiányérzetem. Volt néhány dolog amit hiányoltam. Szerintetek van értelme folytatni?

2017. jan. 13. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkinek jár egy esély szerintem, ha nem adnád meg neki, honnan tudnád meg hogy összejöhet-e a kapcsolat, avagy nem.
2017. jan. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlag feletti érzelem és vonzalom át tud hidalni sok mindent. Viszont, ha már most bizonytalan vagy, az nem sok jót jelent. A "nem volt rossz vele egy hét" pedig még az átlag kapcsolat mélységét sem nagyon üti meg. Természetesen ettől még bármi lehet.
2017. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tovább is maradtam volna, de haza kellett utaznom.Megkedveltem az alatt az egy hét alatt, cdak felmerült bennem 1-2 dolog. Mondtam is neki, hogy szeretném átbeszélni vele a dolgokat, mert nem szeretném elveszíteni.
2017. jan. 13. 07:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, működhet, de csak akkor, ha a szeretet-szerelem és kölcsönös tisztelet, elfogadás nagy mértékű. Mondjuk azért a magyar férfiakat jobban kedvelem, mint a teljesen más kontinensről érkezőket.
2017. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Mukodhet szerintem magunkbol kiindulva (nalunk 10 ev korkulonbseg, mas vallas, mas anyanyelv, mas kultura), de az nagyon fontos, hogy mennyire tudod elfogadni a dolgokat, es mennyire tudtok kompromisszumokat kotni (es nem megalkudni). A hianyerzet mibol fakad? Tavkapcsolatban vagytok?
2017. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es válaszoló miért kedveled jobban a magyar fárfiakat a más kontinenről érkezőknél?
2017. jan. 13. 09:27
 7/11 A kérdező kommentje:
5ös igen távkapcsolatban élünk. A hiányérzetem abból fakad, hogy én például sokkal energikusabb aktívabb vagyok nála, illetve úgy érzem kevésszer ölel át érint meg.
2017. jan. 13. 09:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen szarmazasu a parod? Persze, nem lehet altalanositani, de azert vannak jellemzok, amik igazak lehetnek.
2017. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem hosszú távon nincs jövője az ilyen kapcsolatnak, ha olyan dolgokban vagytok nagyon eltérőek amik a hétköznapjaitokat, életeteket befolyásolják abból sok probléma lesz (vallás, származás pont nem ilyen, fentebb írt valaki ilyet), gondolok itt olyanra, hogy pl. egyikőtök otthon ülős, a másik meg állandóan menne, pörögne, kirándulna, bulizna stb. vagy hogy egy még egyszerűbb példával éljek, egyikőtök korán kelős, a másik meg délig szeret aludni...tudom, ezek kis dolgoknak tűnnek, de ezek mind olyan különbségek amik hosszú távon ki fognak ütközni.

Sokan azt tartják, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de ez nem így van. Sokkal inkább a hasonlóságok vonzzák egymást. Minél több közös van benned a másikkal, személyiségben, életvitelben, életfelfogásban, annál kevesebb lesz a konfrontálódási felület, annál nagyobb eséllyel lesz hosszútávú a kapcsolat.

2017. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Dél-amerikai a párom
2017. jan. 13. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!