Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam55555 kérdése:

Meg kellene sertodnom ra?

Figyelt kérdés
Mult heten meghalt a mamám es holnap temetik es holnap a barátnőm egy koncertre megy egy sorozobe de a barátnőm nagyon messze lakik tolem. De azthittem ha nemis lesz itt legalabb telefonalunk es jobb kedvre derít..

2017. jan. 13. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene. Majd felhiv elotte vagy masnap.
2017. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak ezért nem érdemes megsértődni.

Ha arra van szükséged, hogy megvigasztaljon, hívd fel másnap, meg fog hallgatni, hidd el.

2017. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Ha az én párom lennél én odautaznék hozzád és támogatnálak... tudom, hogy milyen nehéz ilyenkor és egy szerető társ támogatása rengeteg segít...


Nekem fura, hogy ha még messze is lakik nem ment el hozzád :/

2017. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jav. *rengeteget
2017. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom...szerintem is elég fura, ha neked fájdalmad van, akkor ő bulizni megy. Nem tudna inkább felutazni hozzád?
2017. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátaim szerint is eleg gaz dolog ez most tole o meg nem érti es kérdi a barátnőm mi bajom vele Jézusom. Nem veszi eszre mitcsinal
2017. jan. 13. 13:24
 7/11 anonim ***** válasza:
A buli fontosabb neki mint te...
2017. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt belátom mar enis hogy egy koncert ami max 4 órás egy sorozobe fontosabb neki mint en hogy meghalt mamám nekem annyi is eleg lenne ha telefonalnank.... :( es csak annyit vágott hozzám hogy kitartást holnapra en ha nem leszek beteg elmegyek a koncertra :(
2017. jan. 13. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég fura, hogy tudatosan eldöntöd, hogy megsértődsz... ezt mifelénk játszmázásnak hívják.

Nem azt mondom, hogy ne eshetne rosszul, hogy a barátnőd bulizni megy, de a sértődés nem oldja meg ezt a helyzetet.

Én adott esetben jelezném, hogy ebben a helyzetben jólesne a támogatása, mert eléggé megvisel a helyzet. Azt nem várnám el, hogy ne menjen bulizni, mert nekem attól nem lesz jobb, ha ő is otthon ül, de a támogatására, együttérzésére számítanék, és ezt jelezném is felé egyértelműen. (Nem számonkérve, hanem az érzéseimről beszélve.)

2017. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es most kerdezgeti tolem hogy mi a bajom szerintetek elmondjam neki hogy ez a bajom?
2017. jan. 13. 13:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!