Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom munkanélküli és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom munkanélküli és kedvetlen nagyon olyankor elhanyagol nem ölelget stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Megértem olyankor nem vàrom tőle hogy vidàm legyen de olyankor rànyomja a bélyegét a kapcsolatunkra !
2016. dec. 14. 14:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóban, rosszban. Most éppen rossz. Segíts neki átvészelni ezt az időszakot! Mi lenne ha esetleg kivételesen te ölelgetnéd őt?
2016. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ölelgesd te őt. Légy mellette és biztasd és bátorítsd. Most ő van rosszabb hangulatban, próbáld meg ne fokozni ezt azzal, hogy még ilyenekből is problémát csinálsz. Gondolom átmeneti ez az állapot, el fog múlni de addig is legyél vele türelmes.
2016. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy olyankor néha bunkó velem mégha kedvesen is szólok hozzà .Meg ha pl ölelgetni akarom ő inkàbb meg sem ölel egyàltalàn sehogy sem közeledik ha elmegyek hozzà akkor elhúzódik .
2016. dec. 14. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek közös vidám programokat a városban, amelyek olcsóak vagy ingyenesek, akár te is meghívhatod egy kávéra a városban, majd együtt hazamentek. Feszültséget okoz ez a periódus neki, meg kell érteni.

Otthon pedig főzzél neki finomakat, vígjátékokat nézzetek csak vagy amit ő szeretne, te pedig told bele szövegekkel az önbizalmat. Ha nem bunkó, akkor észreveszi a törődésedet.

2016. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Azért bunkó,mert nem tudja kezelni a helyzetet. Ilyenkor tudom,nehéz megàllni,hogy ne önts olajat a tűzre.

Szerintem ülj le vele beszélni,mondd el neki,hogy nyugodjon meg,te mellette àllsz,tàmogatod,nem hántorgatod fel neki a kialakult helyzetet. Nyugtasd meg,hogy ebben is a társa vagy.

Bíztasd. Az ilyen emberek azt érzik,hogy haszontalanok,làb alatt vannak. Elmegy az önbizalmuk,kedvetlenek. Úgy gondoljàk,hogy értéktelenek. Biztosìtsd arról,hogy ez nincs így. Addig is kèrd meg sok dologra otthon,mondd neki kedvesen,hogy ezzel most milyen sokat segített neked,mennyivel könnyebb most.

Mozduljatok ki,sétáljatok,csinàljatok otthon valamit,főzzetek...

Êrezze,hogy szükséged van rá

Majd megoldódik,fel a fejjel:)

2016. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt hogy próbàltam vele beszélni de ő nem akart elhúzódott ha közeledek akkor nem akar megölelni !Vettem neki ezt azt de nem fogadja pedig csak kedveskedni akartam!Sokszor tudattam màr vele hogy nem hagyom magàra de ő csak akkor kapott észbe àltalàban ha ên feladtam nem törődtem vele !Ezért is nehéz !
2016. dec. 14. 17:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. dec. 14. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Jókat írtak itt sorban, értékeltem is a hozzászólásokat pozitívan :) ..de tudom ilyenkor van aki mélydepressziba esik és tudom, hogy akkor mindent sötéten lát. Még 2005-2008 környékén voltam én is így. Azóta szerencsémre minden rendeződött már. majd neki is alakul, bár tudom, ez rövid távon nem vígasz.
2016. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!