Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belevágjak? Mi a meglátásotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágjak? Mi a meglátásotok?

Figyelt kérdés

Az esetem előzménye: eddig sok sérelem ért ami a párkapcsolataimat illeti, a legutóbbi párkapcsolatom pedig még "élénken" él bennem, ami októberben ért véget. Úgy érzem, hogy nincs szükségem párkapcsolatra, örülök, hogy nincsenek problémáim, mármint olyan jellegűek, amelyek miatt bosszankodtam és lelkileg szenvedtem párkapcsolataim idején.

Feljelentkeztem egy külföldi közösségi oldalra, ahol csak azt jelöltem be, hogy ismerősöket, levelezőtársakat keresek és a társkapcsolat kategóriát nem.

Írt egy angol pasas, aki ragaszkodik hozzám, pedig korábban megírtam neki, nem vagyok olyan "hangulatban", hogy társkapcsolatom legyen. Azóta beszélgettünk, találkoztunk, rendkívül udvarias - meg kell hagyni, sokkal udvariasabb, mint általában a magyar férfiak -, az angol férfi komolynak tűnik. Kölcsönös a szimpátia, de mindez utóbbiak ellenére még mindig úgy érzem, nem tudnék úgy kapcsolatban élni, hogy a korábbi sérelmeimről elfelejtkezzem. Persze a földrajzi távolság sem mellékes, bár az angol férfi azt mondja, azt teszi, amit szeretnék: Angliában éljünk vagy itt.

37/N vagyok.


2010. máj. 5. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:

mennyit bezsélgetettek?? csak képen látott és ugrana? vagy van vmi?

mert a szavadiból úgy venni ki h nincs más...ska meglátott és nem akad le...

2010. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló érzésem. Úgy gondoltam, nem kell senki sem most nekem egy darabig, pihenni szeretnék. Csak beszélgetni jártam a chatre, de aztán valahogy komolyabb beszélgetés alakult ki egy sráccal. Ahogy megismertem, rengeteg dologban különbözünk, sok dologról másképp gondolkodunk, és az életvitelünk is teljesen eltérő. De ő találkozni szeretett volna és én belementem (főleg kíváncsiságból) egy találkozóba. És ez annyira jól sikerült, hogy már akkor tudtam, nem tudom elengedni. A környezetem eleinte nem nézte jó szemmel (mert ő másképp éli az életét) sokan mondták, hogy nem hozzámvaló, és bennem is rengeteg kérdés volt, sokszor szakítani akartam, de képtelen voltam erre mindig. Pedig sok vita van köztünk és nem is akartam ezt a kapcsolatot, de már amikor először megláttam tudtam, hogy kell nekem. És azóta pedig mindennél jobban szeretem.

Ha könnyű elengedned, és nem fog hiányozni akkor szerintem ne vágj bele.

2010. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz, egyszer taliztunk személyesen, nem feküdtem le vele, de csók volt.
2010. máj. 5. 12:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Talizunk többször, chat, MSN, aztán majd csak kialakul valami ebből.
2010. máj. 5. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:

vajon mit akarhat egy angol férfi egy "csóró"magyar "jánytól"?

nem tud a saját hazájában érvényesülni?

szerintem ismerd meg A-Z-ig a pasit

én nemigen jönnék össze egy románnal, aki kint él, és nem akar kapcs-t, nemhogy még erőltessem is

2010. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon gyanús. Nem talál magának nőt a hazájában?

vagy annyira csinos vagy, hogy egyből belédesett? (ez is lehet).

2010. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vonzónak tart. Mondjuk jóval fiatalabbnak is nézek ki, mint 37. Nem ő volt és nem ő az egyetlen, aki írt és ír ezen az oldalon és ugyanilyen szándékkal.
2010. máj. 5. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:

aztán csak nehogy "eltűnj"

azért légy résen

és boldog szerelmet! ha esetleg, talán az lenne belőle

2010. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a jó kívánságot is :-)


Voltam egyedül Kenyában, nem vesztem el, szóval vigyázni fogok ebben az esetben is :-)))

2010. máj. 9. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!