Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas felelőtlenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas felelőtlenséget csináltam, és a párom és a családom is csalódott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Okos, intelligens lánynak vallottam magamat.

Idén mentem volna egyetemre, a lényeg, hogy elfelejtettem leadni egy lapot, és nem néztem meg az email-jeimet, így ugye kb. nem is jelentkeztem.

Nagyon szégyellem magam, egy rossz szavam sincs, a párom pedig nem hiszi el hogy lehetek ilyen, holott nem ilyennek ismert meg. Én is szégyellem, sőt, nem is szólok semmit, hisz jogosan kapom. Mondtam neki is, hogy ne mondjon semmit mert tudom ki mit gondol rólam és teljesen jogosan.

Ennek ellenére nagyon ki van rám, hogy ő ilyet még nem is látott.(Nem szabad mással példálózni, de az exei még a gimnáziumot se végezték el, és rájuk nem haragudott).

Szégyellem magam és nem tudom hogy tehetem jóvá. Édesapám adott mégegy lehetőséget egy fizetősre.

Ha törik ha szakad valamit kezdek magammal, de mit tegyek, hogy rájöjjenek, hogy sajnálom és nem vagyok buta? :(

Vagyis az vagyok, de jóvá akarom tenni.


2016. júl. 27. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mert roluk tudta h nem is lennének kèpesek elvegezni? !!...

Komolyan hasonlitgatod magad az exeihez?

2016. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hülyeség, amit csináltál, jobban mondva inkább hanyagság, de szerintem a párod is kicsit érdekesen reagálja le. A szavaidból ítélve pont olyan komolyan veszi, mintha neki okoztál volna valami kárt. Nekem inkább ez a furcsa. Bár nem ismerem, ha olyan típus, akinek minden az élére állítva fekszik és arra is gyilkosan néz, aki véletlenül megbotlik és hasra esik az utcán, akkor ő ilyen és nem meglepő a reakciója.
2016. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Komolyan, mert nagyon kivagyok, nem akarom, hogy emiatt szomorkodjanak.

SAjnálom, nagyon nagyon, de nem tudom visszatekerni az időt.

2016. júl. 27. 17:17
 4/21 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

velem szemben ilyen a reakciója. Hanyag vagyok, belátom, és még amit a családjától kapni fogok...

LEgszívesebben most elmenekülnék az országból.

2016. júl. 27. 17:17
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

előbb utóbb megbékülnek a helyzettel,

aki haragszik az békél!


szerintem megbántad,ezt te jól tudod,majd máskor oda figyelsz a dátumokra,amik fontosak lesznek...

ebből tanultál,és ez így jó!

sok sikert!

2016. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valamit elfelejtettél, és hibáztál, pótfelvételivel lazán jelentkezhetsz, és lazán elvégezhetsz egy szakot. Én tegnap majdnem tönkretettem egy mezőgazdasági gépet, pedig értek hozzá, és mégis hibáztam. Tudod, hogy miért? Mert emberek vagyunk!

Te is, apud is, a barátod is, meg én is. Mindenki elcsesz valamit, de lehetőség van helyrehozni, és helyre is tudod hozni! 23/F

2016. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem oda figyelek, hanem szent írásnak tekintem innentől.

SOHA nem leszek ilyen felelőtlen többet.

2016. júl. 27. 17:20
 8/21 A kérdező kommentje:

4. válaszoló, köszönöm.

Tudom, ugyanakkor az nagyon sok pénz. Színötös leszek, átmegyek utána államira, ha lehet. Vagy, ha kell, dolgozom, hogy vissza adjam a pénzt.

2016. júl. 27. 17:25
 9/21 anonim ***** válasza:
Hű, de nagy ügy. Elmész dolgozni és jövőre jelentkezel újra.
2016. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha tudnak támogatni a szüleid,akkor a pótfelvételi az esélyed.Igyekezz, hogy olyan jól teljesíts, hogy átvegyenek "államira", és nem lesz gond.


Én nagyon megértelek kérdező, mert borzasztó sok adatot kell megadni a felvételihez....

2016. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!