Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakítani akar! 4 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakítani akar! 4 ev utan vissza akar menni az exehez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel sajnos arra a pontra jutottunk, hogy szakítani akar, ezt ma mondta ki. Több mint 4 éve vagyunk együtt, állítólag már nem szeret, veszekedésnél már azt mondta, hogy utál. Sajnos az utolsó évben már nem nagyon volt szex, mert nincs kedve csinálni, nem is nagyon csináltunk közös programot, együtt lakunk de ha megkértem, hogy menjünk el valahova nem volt kedve. Ma mondta, hogy elkezdett beszélni 1 hónapja az ex-ével és lehet, hogy adna neki egy esélyt. Ezt nem nagyon akarom elhinni, hogy 4 év nem beszélés után egy hónap alatt ide jutottak. Azt mondja hozzám már nincs kedve, nincs kedve semmihez ha együtt kell csinálni. Adott haladékot de ha most is közeledem hozzá csak azt kapom, hogy hagyjam nem azért van itt mert itt akar lenni, hanem mert ezt kértem és 2 hetem van felejteni. Szóval ezek a lényegi dolgok de tudnám sorolni jövő hétig! A kérdés, hogy rohadtul szeretem és mit tegyek, hogy ebben a két hétben vissza tudjam csábítani ami már állítólag egy éve rossz, plusz, hogy a volt barátjához akarna menni a szakítás után. Megcsalni nem tudott vele mielőtt ez jönne válaszba mert mi nagyon össze vagyunk nőve, semmit sem csináltunk külön. Mit tegyek hogy vissza szerezzem a két hét alatt és hogy ki szeressen az exéből? ( bár ez csak szerintem fellángolás, mert most nyilván a volt pasija isteníti őt, meg csodálja mindenért, hogy vissza kapja. Egyébként én vettem el tőle 4 éve de vissza adni nem akarom! KÉRLEK SZÉPEN SEGÍTSETEK!
2017. jan. 14. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd menni!
2017. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menjen menjen menjen. Meg nem tudod felfogni de mennie kell
2017. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg a szerelem kb 3 évig tart. Azt írtad, hogy a barátnőd szerint már egy éve nem működik részéről a dolog. Nincs kizárva, hogy nála már elmúlt ez az érzés. Még ha csak felindulásból is mondta, hogy utál, azt biztos nem csak viccből mondta, hogy azért van veled, mert megkérted rá. Gondold meg jól. Olyan lányt akarsz, aki csak azért van veled, hogy ezzel szivességet tegyen neked? Azt akarod hallani minden egyes veszekedésnél, hogy utál? Versenyezni akarsz a kegyeiért? Az exével szemben? Tudod, akit egyszer el lehet szeretni a párjától, azt többször is el lehet szeretni. Hagyd elmenni, nem érdemes olyanért harcolni, aki ezt nem akarja.
2017. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt már ilyen, hogy ilyet mondott de sajnos az en kezem

Is benne van a dologban mert elég csúnya szavakkal illettem őt és utana jött az utál szöveg. Ezt csak valószínű idegességében mondta. Egyszer vesztünk már így össze de az több mint egy éve volt. Utana meg maradtunk egymásnak es több jó hónapot is el töltöttünk az ilyen veszekedés utan. Volt mar olyan, hogy minden jó 3-4 honapig, utana 1-2 hónap rossz. ( Rossz alatt ertem: nincs együttlét csak nagyon kevés, nem csinálunk semmit se, nem megyünk sehova se) szerintem ez a mostani volt barátom szöveg kell, csak egy menekülő út hogy el menjen es talán gondolkozzon. A lényeg hogy nem szeretnem elveszíteni es mit csináljak ?

2017. jan. 14. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi vonzobb az exben? Isteniti,csodalja? Csinald Te is. Hisz vesztenivalod nincs. Csinalj olyat,amitol vonzo leszel. Legyenek csinos nobarataid. Ram pl mindig feltekenyek a barat barataim noi.

N

2017. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Egyébként én vettem el tőle 4 éve de vissza adni nem akarom"


:-) mint egy használt gatyát!

Ha menni akar,menjen! Amúgy sem neked kéne kaparnod,hisz nem te akarsz kilépni a kapcsolatból.

2017. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, hogy hagyjam de nem szeretném. Ugye mint írtam mar többször volt ilyen veszekedés amit eddig túl éltünk csak most van hozza ez a volt pasi sztori...ebben az esetben, hogy oldjam meg, hogy egyutt maradjunk es ha sikerül ne folytassa a beszélgetést ?
2017. jan. 14. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy mit akar az extől? Vagy bárki mástól?


Téged nem akar és ez a lényeg ,ezt tessék felfogni.

Szerintem nem akarsz olyannal lenni aki nem akar téged.

2017. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!