Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a túlzott féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a túlzott féltékenységemmel?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttem a párommal rá 2 hétre megcsalt egy lánnyal. Azt hitte szakítottam vele közbe meg csak összevesztünk de egy szóval se mondtam hogy szakítok erre olyanokat írt a lánynak hogy szereti meg hogy lefeküdne vele meg ki tudja még miket nekem ez megcsalás. Azóta nem bízok meg benne. Más hazugságai is kiderültek nagyon jól tud titkolózni ezáltal nem bízom benne. Lassan 9 hónapja megy emiatt a vita mert azóta se tudtam magam ezen túltenni azóta is minden nap eszembe jut mit csinált de még csak nem is javított volna a helyzeten inkább folytatta a hazudozást és ez mégjobban erősíti bennem a féltékenységet. Ha van valakinek jó ötlete hogyan tegyem magam túl ezen és ne akarjak minden héten hisztirohamot kapni a 9hónapja megtörtént dolgok miatt az kérem írjon. :(

2017. jan. 15. 09:58
 1/10 Andi80018 ***** válasza:
100%
Hát te nem vagy normális. Minek vagy vele egyáltalán? Az egész tök értelmetlen. :-) Ja, úgy tedd magad túl rajta, hogy otthagyod. Gondolom nagyon idős lehetsz, legalább 20. Valószínűleg találnál olyan párt, aki nem megy félre két hét után. :-)
2017. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás esetén 2 dolgot értelmes tenni


- azonnal szakítani ennyi volt, kész, többé felé sem nézni


- megbocsájtani, azt mondani, hogy egyszeri hiba volt, és túllépni


Te egyiket sem tetted, bár haragszol rá még mindig, nem tudod túltenni magad, de közben vele maradtál. Az nem működik, hogy folyton előkerül a megcsalás, hogy napirenden van mind kommunikációban, mind érzelmi szinten, de közben együtt vagytok. Más út nincs, amit csináltok az a legrosszabb kombináció.

2017. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetèrtek az előzö hozzászólókkal, nem vagy normális. A csávónak sosem voltál fontos, csak valaki akivel nèha gond nèlkül lefeküdhet.. Nem is értem hogy juthatott az eszedbe, hogy ezek után vele maradsz.. 2 hét basszus.. 2 hètig se tudott hűsèges maradni.. Miután összevesztél vele ugyan azt csinálta, be akart fűzni egy másik balekot aki a helyedbe lèphet.. Ne hogy azt hidd, hogy 9 hónap alatt nem csalt meg többször, max jobban titkolja.
2017. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Voltam en is hasonlo helyzetbe. Ossze jottunk majd elment haverokkal ahol egy csajjal kavartak. Par napja voltunk csak egyutt. Mivel nagyon szerettem a sracot igy probaltam elfelejteni. Hat rohadtul nem ment :D amig egyutt voltunk (tobb mint 2 evig) folyton eszembe jutott, magam elott lattam amiket csinaltak. A magam hibaja miatt azt tudom csak tanacsolni hogy hagyd el. Ha 9 honap alatt nem birtad ezt feldolgozni akkor mar nem fogod tudni soha. Gondold at, hogy igy akarod e elni az eletedet? Ilyen szenvedesek mellett, hogy folyamat gyotor a gondolat es csak azon tudsz ragodni hogy mikor hol kivel mit csinal. Barmennyire nehez, ha jot akarsz magadnak elkell hogy engedd ot.:)
2017. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd már ki!!!!!
2017. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem féltékenység, ez kapcsolatfüggőség. Nem mersz kilépni egy kapcsolatnak hitt függőségből,mert félsz hogy nem találsz jobbat. Nagy hiba. Tényleg olyan ember társaságára vágsz aki nem tisztel és hazudozik Neked? Gondolkozz el ezen egy kicsit. Nem tudom milyen függőségi viszonyban vagy a férfival, de ha az jár a fejedben, hogy az életkörülményeidből nem akarsz lejjebb adni miközben nem érzed magad jól a kapcsolatban akkor szimplán megalkuvó vagy és beletörődsz a helyzetedbe.

Tanácsom az, hogy próbáld ki magad a való életben és váltsál, hosszú távon biztosan jobban fogsz járni.

39F

2017. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én vagyok neki az első barátnője tapasztalatlan még. No meg ez az incidens után megbocsájtottam neki aztán még ide is költözött most kb én tartom el azóta volt olyan probléma is hogy erőszakos volt velem, sokat bántott. :/ De ezt is elnéztem neki. Most úgy ahogy jól kijövünk nem bánt meg a gépfüggőséget is visszább vette de most meg én vagyok a probléma hogy a bizalmam azóta se tért vissza iránta és folyamatosan minden hónapban vagy 5x ezen megy a vita hogy biztos megint megcsal stb..
2017. jan. 15. 13:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már elküldeni de nem megy el mivel itt a lakcíme is és mindig megsajnálom.
2017. jan. 15. 13:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj, te tényleg hülye vagy....
2017. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megcsal, nem bírsz túllépni a doglokon, de nem rakod ki, mert nem lenne hova mennie.


Tök igazad van, hiszen nem számít, hogy hány évet szúrsz el így az életedből, marad még elegendő, majd a következő évszázadban jobban csinálod. Addig meg marad ez a hülye játszma. (btw, úgy tűnik ő sem olyan elkötelezett, csak tudja, hogy az utcára kerül, ha nem húzza meg magát, így amíg jobb nem lesz, addig jó vagy te is).



Hány éves is vagy?

2017. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!