Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vizsgaidőszakban mások sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidőszakban mások sem szexelnek?

Figyelt kérdés

Őszintén, megőrülök attól, hogy a barátom szinte minden szexuális közeledésemet elutasítja vizsgaidőszakban.

Ha bele is mentünk, nem sikerült "véghez vinnie" a dolgokat.

19L (21F)



2017. jan. 15. 21:48
1 2
 11/19 Szergej55 ***** válasza:
Amúgy sem. :D
2017. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Idén még nem szexeltem, bár mivel már egy ideje megvan a diplomám, ennek nem a vizsgaidőszak az oka. Egyébként úgy gondolom vannak olyan emberek, akik ilyenkor is szexelnek, mondjuk a szomszédaim, akiket tegnap is hallottam csúcsdöntés közben.
2017. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Baßzki ti ennyit tanultok a vizsgákra? Akkor nekem is el kéne kezdenem tanulni szerdára :/
2017. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Támogatom, minden nap felmegyek hozzá, megsimogatom, megölelgetem, viszek neki valami finomat amit itthon főztem, vagy csak egy jó teát és rágyújtunk együtt."


Köszi, ez most nekem is jól esett, pedig nem is az én barátnőm vagy :D Ha nagyon nehéz vizsgám van, 1-2 napig én is csak arra koncentrálok. Vizsgaidőszak nem tart örökké, ha máskor rendbe vannak a dolgaitok, ne rágódj ezen. Bár ilyen közeledést nem tudnék elutasítani. Próbálkozhatsz azzal, hogy taktikát váltasz, és hanyagolod kicsit, még ha nehezedre is esik. Hiányozni fogsz neki idővel, szerintem most túlságosan el van kényeztetve. Ne látogasd, csak írj neki, hogy te milyen jól elvagy nélküle valamivel.

2017. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs, de mi 200 km-re vagyunk egymástól 😃

Szóval nálatok komoly gond van. Ki kell derítenetek közösen, hogy mit lehetne tennetek.


Én a kevesebb talira szavazok amúgy. Nem kell minden nap talizni. Tanuljon, aztán egy vizsga után lehet ünnepelni 😃 de persze bármi más is szóbajöhet. Mindennapos szex is legendás közérzetjavulást tud okozni 😃

2017. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor most megnyugodtam,hogy nem csak nekem nincs kedvem ilyenkor szexelni :) Ráadásul mi csak 2 hónapja vagyunk együtt és még ennek ellenére sincs :D Na majd vizsgák után.

20L és 25F

2017. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi kifejezetten többször csináljuk ilyenkor, nagyobb szükségem van arra a kis stresszoldásra, kikapcsolódásra, érzelmi "pluszra" amit a szex ad.

(Csak én vagyok egyetemista kettőnk közül)

22L

2017. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is vozsgaidőszakban vagyok,mi kb két hetente találkozunk ilyenkor(ő már végzett az egyetemmel) ,Nagyon elhanyagoltam a tanulást és most 2 hét alatt kell tabulnom 6 vizsgára,szóval mi is hanyagoljuk a dolgokat

20L

2017. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi emberek!

Most rám is leszakadt a sok tennivaló, szóval egyikünknek sincs ereje:D

2017. jan. 16. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!