Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, ha zavar hogy a barátom puszit ir egy más lánynak?

Figyelt kérdés

Még azelőtt,hogy összejöjjünk és a csaj kimenjen külföldre nagyon jóban voltak, csomót lógtak együtt(ennyiről tudok)

Aztán mára már annyiból áll az egész,hogy felköszöntik egymást ünnepekkor.

Engem meg most nagyon zavar, hogy a csajnak szülinapja van, a barátom meg puszis jelet küldött neki mikor felköszöntötte. Minek irogasson puszit más lánynak?

Gyerekesenek hangzik, és őszintén nem is tudom miért zavar, de mégis furcsa érzésem van. Párok, akik komoly kapcsolatban vagytok, tesztek ilyet? Vagy ne tulajdonitsak ekkora jelentőséget egy hülye smile-nak?

:( 21L


2017. jan. 17. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg a tinirovatba valo. Igen, teszunk ilyet, en is kuldok ha ugy van ferfi/noi baratnak ugyanugy, az egvilagon semmi jelentosege, eszembe se jutna igy fefujni.

Vihar a biliben. Minden rendben az onbizalmaddal?

2017. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlzásba viszed. Amúgy honnan tudod, pontosan milyen karaktereket ír neki?
2017. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy eljutsz arra a pontra hogy megérted hogy a beteges féltékenység megöli a kapcsolatot, vagy nem érted meg és majd egyedül sírhatsz a sötét szobában utána mikor elhagy.
2017. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha 100% hogy nem volt és nincs is köztük semmi, tényleg csak barátok akkor túlreagálod. Ha más is van a dologban, jogosan esik rosszul.

Én is voltam olyan helyzetben amire más azt mondaná hogy hp vagyok és túlreagáltam, de külsős szemmel könnyű ítélkezni :/

2017. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tyűha.. Kapaszkodj meg, kérdező - nekünk a férjemmel olyan ellenkező nemű barátaink is vannak, akikkel nem merül ki a dolog évi egy felköszöntésben, hanem bizony beszélgetünk, találkozunk velük. Sőt, köszönéskor alap a puszi + rövid ölelés.

Féltékenységről egészséges pszichéjű embereknél szó sincs, pláne nem jelentéktelen dolgokra.

Ha nem adott okot a kételkedésre, akkor ne vetítsd ki rá az önbizalohiányod meg a komplexusaid, tök feleslegesen mérgezed vele magadat és a kapcsolatod.

2017. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1. Nincsen sajnos.

Nem hisztiztem neki, fel se hoztam, csak magamban jött elő ez az érzés, és gondoltam rákérdezek hogy újra túlkomplikálom-e. Általában itt kapok egy-két 'pofot' és magamhoz térek, lenyugszok.

Tudomásom szerint tényleg nem volt köztük semmi, még előttem sem akart tőle semmit, mégis mintha riválisomat látnám benne főleg ilyenkor.

2017. jan. 17. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ahelyett, hogy ilyen nyilvánvaló baromságokon agyalnál, kezdj el dolgozni az önbizalmadon. Előbb-utóbb ki fog ez bukni és tönkre fogja tenni az összes kapcsolatod. Magadat bünteted a semmiért - ahelyett, hogy erre pazarolnád az időd és energiád, olvass önfejlesztő könyveket, dolgozz sikerélményeken, tűzz ki célokat és fejleszd az önbizalmad, mert ez minden problémád kulcsa, így a megoldás is a te kezedben van. Ha nem megy egyedül, fordult pszichológushoz, nem csak beteg embereknek való. Nem bántó szándékból írom, csak beléd szeretnék "pofozni" némi elhatározást, mert te is tudod, hogy ez így nem mehet nagyon tovább.
2017. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben voltam enis. De miota vannak szakmai sikereim azota ez elmult (tehat meghozta az onbizalmam) es mar egyaltalan nem zavar. Azt mondom enis hogy ez onbizalom hiany. Valamit kezdj magaddal ami erot ad es ne kattogj ezen. Mint a huseg ugy a feltekenyseg is egy dontes en mar csak tudom. Dontsd el higy nem feltekenykedsz. Ha zavar a gondolat eronek erejevel ne gondolj ra. Stb.
2017. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!