Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mentsük meg a házasságunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentsük meg a házasságunkat?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt 2 gyerek van. Pár éve megromlott a házasságunk. Ez abban nyílvánul meg hogy szinte alig beszélünk egymással ha beszélünk is akkor csak a férjem munkája a téma meg a vállalkozás. Sokat messze van 2-3 hetente jár haza akkor is csak 2-3 napig van itthon. Annyi a napunk ilyenkor hogy elvisszük a gyerekeket suliba utánna leül az xbox elé én meg csinálom a dolgom itthon. Ilyenkor hozzá szolni se lehet mert ő játszik. Sex az szinte semmi. Ha van is akkor kb.1 perc az egész. Semmi érzelem csak "bevágja" kettőt lök és már alszik is. És csodálkozik hogy én soha nem akarom. Kettesben egy évbe ha egyszer megyünk el valahova. Hiába probáltam már leülni vele beszélni nem lehet. Próbáltam már magamon változtatni hogy uj legyek semmi értelme nem volt. Egyszer megcsaltam mert annyira hiányzott már hogy valaki törődjön velem. Akkor az kiderült és pár hétig ugy viselkedett velem mint az előtt mikor még semmi probléma nem volt köztünk de már elmult az is. Sokszor érzem már azt hogy szinte undorodom a tudattol hogy egy légtérben kell vele lenni ha haza jön . De ha bele gondolok hogy külön kellene lenni tőle akkor meg rossz érzés lenne de szerintem csak a két gyerek miatt gondolom így hogy mi lesz ha külön leszünk. A nagyobbik apás várja ha nincs itthon a kicsi annyira nem neki nem is hiányzik az apja. A másik hogy az anyja totálisan irányítani akar minket mindenbe beleszol ha a férjem haza megy egyedül egyböl én vagyok a téma és nem ám hogy rászolna az anyjára hogy fejezze be hallgatja és bologat!! A családjában senki nincs jóban senkivel ugyhogy ezt se lehet bírni hogy mindenki nyírja a másikat. Nem tudom mit csináljak mondtam neki hogy el akarok válni azt mondta én tudom neki mindegy mert ugy se tud mit csinálni ha menni akarok. Mit lehet még tenni ilyenkor??

2017. jan. 18. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a pont, ahol te is tudod, hogy nincs már több lépés, és válni kell, csak itt várod a megerősítést.


Igazából még azt se lehet mondani, hogy a gyerekek miatt maradjatok együtt, mert most se találkoznak sűrűbben, mint ha láthatásra jönne hozzátok.

Gyakorlatilag már most is egyedülálló vagy, csak még nem lenne illendő ismerkedned.


Köztetek már nincs mire építeni: se szeretet, se ragaszkodás, se tisztelet nem maradt, ezek nélkül meg megette a fene az egészet.

2017. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A probléma az, hogy javítani csak akkor lehet, ha mindketten tesznek érte. Láthatóan ő nem hajlandó tenni érte, tehát teljesen feleslegesen küzdesz egyedül
2017. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

2.vagyok: én a te helyedben egyszer leülnék vele és őszintén elmondanám, hogy ez így nem mehet tovább, nem törődik velem, nincs szex, nincs kommunikáció, ha nem változtat, akkor nem fogok vele maradni.

Megvárnám, hogy erre mit reagál- nagy valószínűséggel 1-2 hétig odafigyelne, majd ismét semmi.

2-3 hónap múlva, amikor ugyanúgy folytatódik ez a borzalom, egyszer csak összepakolnék és odaállnék elé, hogy "Édesem, emlékszel, három hónapja mit mondtam? Te semmit sem változtál. Szia" És otthagynám.

Lehet, hogy nehezebb lesz a gyerekekkel, de ha nem akarod ezt tűrni életed végéig, akkor lépned kell.

2017. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

nemár, legalább van nálatok szex és nincs folyamatos ordítás.

Én ma hazajöttem hogy csinálok ebédet és végre itthon ebédelek mert a munkám miatt megtehetem, nekiálltam a konyhában ténykedni, leszedtem a szennyest feltakaritottam, majd csinálni a kaját majdnem kész volt a kaja amikor bejött ledobta a serpenyőmet ő feltette az övét hogy most ennivalót fog csinálni.

És bánom hogy nem ugrottam be egy kajáldába, azt mégis megpróbálkozom sokszor itthon lenni és viselni.


Én ugy vagyok ezzel a gyerekek miatt addig meg kell próbálni elviselni ameddig birja és lehet leplezni azt hogy ez borzasztó, aztán amikor már minden kötél szakad akkor szét kell menni.

Neked tán könnyebb mert a gyerekek veled maradnak, és te tudsz nekik otthont nevelést biztosítani, de egy férfi utána 2 hetente 1x látja a gyerekeket..

2017. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Az hol szex, hogy berakja a férfi és lök kettőt? Ezt ürítésnek hívják
2017. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó van ordibálás mert sokszor már nem bírom és kiborul a bili! És a gyerekek is megérzik mert feszültség van! Meg elmegyünk egymás mellett sokszor nem is szolunk egymáshoz csak ugy vagyunk egész nap.
2017. jan. 18. 14:28
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és eddig is 2-3 hetente látta őket nem többet!
2017. jan. 18. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tévedés az a hozzáállás, hogy a gyerekek miatt ottmaradni és tűrni. Egyáltalán nem lesz jobb a gyereknek!

Ha nem is rajtuk csattan közvetlenül a feszültség, akkor is megérzik, hogy apa és anya nem szeretik egymást.

Nekem elváltak a szüleim 13 éves koromban, szóval saját tapasztalatból beszélek. Örültem, hogy végre nincs az a jeges hangulat otthon. Azóta mindkét szülőmmel sokkal jobb lett a kapcsolatom.

Amíg együtt voltak, nagyon rossz volt otthon lenni, mert mindig velem voltak mindketten ingerültek, pedig semmi rosszat nem tettem.

2017. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

akkor válni kell ha a gyerekek is érzik. én inkább elvonulok megyek, bár ma is elnézést kértem hogy hazajöttem, tényleg nem vagyok normális hogy hazajöttem amikor tudom már évek óta hogy nem jövök haza napközben ha nem feltétlenül szükséges, de alapvetően még tökéletes a szép család álca.


De ha ez már nincs, akkor nincs mese, válni kell.

2017. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem fog változni, a ti kapcsolatotok már meghalt.

Nem kommunikáltok, nincs intimitás, nincsenek közös programok, így nem lehet leélni egy életet.

Én a helyedben megmondanám neki, hogyha nem akarja rendbe hozni a dolgokat, akkor te jobbra, ő meg balra.

2017. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!