Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mentsük meg a házasságunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentsük meg a házasságunkat?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt 2 gyerek van. Pár éve megromlott a házasságunk. Ez abban nyílvánul meg hogy szinte alig beszélünk egymással ha beszélünk is akkor csak a férjem munkája a téma meg a vállalkozás. Sokat messze van 2-3 hetente jár haza akkor is csak 2-3 napig van itthon. Annyi a napunk ilyenkor hogy elvisszük a gyerekeket suliba utánna leül az xbox elé én meg csinálom a dolgom itthon. Ilyenkor hozzá szolni se lehet mert ő játszik. Sex az szinte semmi. Ha van is akkor kb.1 perc az egész. Semmi érzelem csak "bevágja" kettőt lök és már alszik is. És csodálkozik hogy én soha nem akarom. Kettesben egy évbe ha egyszer megyünk el valahova. Hiába probáltam már leülni vele beszélni nem lehet. Próbáltam már magamon változtatni hogy uj legyek semmi értelme nem volt. Egyszer megcsaltam mert annyira hiányzott már hogy valaki törődjön velem. Akkor az kiderült és pár hétig ugy viselkedett velem mint az előtt mikor még semmi probléma nem volt köztünk de már elmult az is. Sokszor érzem már azt hogy szinte undorodom a tudattol hogy egy légtérben kell vele lenni ha haza jön . De ha bele gondolok hogy külön kellene lenni tőle akkor meg rossz érzés lenne de szerintem csak a két gyerek miatt gondolom így hogy mi lesz ha külön leszünk. A nagyobbik apás várja ha nincs itthon a kicsi annyira nem neki nem is hiányzik az apja. A másik hogy az anyja totálisan irányítani akar minket mindenbe beleszol ha a férjem haza megy egyedül egyböl én vagyok a téma és nem ám hogy rászolna az anyjára hogy fejezze be hallgatja és bologat!! A családjában senki nincs jóban senkivel ugyhogy ezt se lehet bírni hogy mindenki nyírja a másikat. Nem tudom mit csináljak mondtam neki hogy el akarok válni azt mondta én tudom neki mindegy mert ugy se tud mit csinálni ha menni akarok. Mit lehet még tenni ilyenkor??

2017. jan. 18. 13:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én is ettöl félek hogy nem fog semmi változni vagy ha igen az se tart majd sokáig. 30 éves vagyok nem szeretném így leélni az életemet hogy semmi szeretetet törődést stb nem kapok a gyerekeim apjátol! El vagyok keseredve :/
2017. jan. 18. 15:20
 12/12 kolosszus22 ***** válasza:

Értelme nincs ennek és ezt te is tudod, őt sem érdekli már az egész leszarja, hogy együtt vagytok vagy sem...

Egyébként ha csak 2-3 hetente jár haza, jó esély van arra, hogy neki már régóta van is valakije, azért nem is érdekli már az itthoni dolog.

2017. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!