Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a probléma? Férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Férfiak, vélemény?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden, de érthetően megfogalmazni. Úgy gondolom huszonévesen már nem szeretnék olyannal komoly párkapcsolatot kezdeni akinek nem azok a céljai amik nekem. Én szeretnék gyerekeket szülni, munkába állni. Ha nem ezt, de azt hogy komoly párkapcsolatra adom csak a fejem, az taszító a férfiak számára? Jelenleg párkapcsolatban élek, és úgy indultunk neki a dolognak hogy komolyan a szándékaink, most mégis változott valami és úgy érzi nem szeretné lekötni magát. Én ronthattam el, nem kellett vona az elején felhozni ezt a témát?

2017. jan. 18. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy te rontottad el. Élni akar még
2017. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha ezt nem is mondom el, de azt hogy komoly párkapcsolatra*

Elírtam, elnézést.

2017. jan. 18. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Feltehetően nem te rontottad el, hanem a Világ, a média, a közvélekedés stb. Mindenütt azt szajkózzák, hogy éld az életed, valósítsd meg önmagad, élj a mának, habzsold az életet. Ő most ezt akarja tenni...
2017. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :(
2017. jan. 18. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
A kiélés nem azt jelenti hogy férfiként leszpatok minél több ri bancot vagy krvát, ahogy a lányok se fogmosással akarják kiélni magukat bulikba, a házasság meg gyerek az komoly dolog, 30 alatt még senkise férfi, a 18 éves még bőven gyerek, vannak korábban érők esetleg, de átlagba 30-ra nő fel ilyen gondolatokhoz egy fiu, ha 4-5 évig jártok és minden tökéletes a kapcsolatba sztem akkor lehet ilyenen gondolkodni, ha mellé elég felnőtt a párod is.
2017. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis jó dolog, ha ezt már az elején elmondod a másiknak.

Mi értelme lenne egy olyan férfival szorosabbra fűzni a szálakat, aki csak 20 év múlva akar gyereket, mert bulizgatni akar, vagy ha neked fontos a házasság, akkor ő nem akar házasodni, s ezt 3-4 együtt töltött év után tudd meg.


Kevesebb olyan kérdés lenne hogy "mit tegyek, szeretem a páromat de nem akar gyereket?", ha az emberek olyannal jönnének össze, akivel ezeket a kérdéseket letisztáznák előre.

Persze, idő köbzben változhat az ember, de aki gyereket akar, arra nem jellemző, hogy 3-4 boldog év után azt mondja, hogy mégse akar, max azt, hogy pár év múlva, de nem fogja kiszúrni azzal a szemed, hogy bocs de nem kell a kölyök.

2017. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!