Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvertek a barátnőmmel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvertek a barátnőmmel, és tagadják, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyok együtt.

Fél évesek voltunk, amikor bemutattam a legjobb barátnőmnek.

A lány elég fiús, mind külsőre, mind belsőre, de pont ezért kedvel(t)em. A párommal jól kijöttek, örültem is neki, míg nem egymásra mozdultak a szemem láttára.

4esben(ott volt még a párom legjobb haverja) elmentünk iszogatni. Túl későre járt, és már a lány nem tudott haza menni, így átmentünk a páromhoz. Filmeztünk, beszélgettünk. Majd a párom elkezdett a szemem láttára flörtölni a barátnőmmel(a barátnőm szintúgy). A párom becézgette, stb. Mondtam hogy akkor aludjanak ketten mert én fogom magam és haza megyek.

A párom erősködött, hogy maradjak. A vége az lett, hogy egy ágyban aludtak, én meg a másik szobában egy külön ágyban(haza már nem tudtam menni én sem, pedig mentem volna). UNDORÍTÓ.

Nem történt közöttük semmi, mert nyitva volt az ajtó, mindent láttam/hallottam. Hetekig nem beszéltem velük, egyik se értette, mia bajom. Kb. fél év teperés után megbocsáltottam a páromnak, aki azóta se érti, mi bajom volt.

Az elmúlt fél évben pedig egy másik legjobb barátnőm mozdult rá a páromra, sintén allattomos módon.

ELvesztettem a két legjobb barátnőmet, és a páromat úgy érzem ki kell dobjam. Mit tegyek, hogy fledolgozzam?

ANnyira fáj , hogy ezt tették velem.


2017. jan. 19. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem akarod elveszíteni,akkor légy a partnerük! egy gruppen nem utolsó dolog! Ne maradj ki belőle!!!
2017. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Te valami nagyon beteg társasággal barátkozol :D

Hagyd a pasidat+a barátaidat is a fenébe! Ezek nem barátok+a pasid se szeret.

2017. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tette ezt veled senki, ott voltak az árulkodó jelek, erre te megbocsájtasz neki, és csodálkozol, hogy "jé, megint ugyanaz történt... hát, szegény én...". Aki gerinctelen, azt ki kell cseszni rögtön, nem megvárni, amíg újra átb*sz téged azon a bizonyos palánkon, és utána keseregni.
2017. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Válogasd meg jobban a társaságod.
2017. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ezek nem barátnők voltak, ha a párod csak jó fej volt velük és biztosan tudod nem kezdett ki velük ne dobd, viszont, ha kikezdett valamelyikkel akkor búcsút kell venni tőle.


Tapasztalatból mondom sok esetben az idézetes barátnő a hunyó az ilyen sztorikba, bizonyosodj meg mennyire bízhatsz meg a pasiban.

2017. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Ja bocs gyorsan olvastam, ha flörtölt vele akkor dobjad azonnal.
2017. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, a privát üzeneteket küldőknek is.

Sajnos teljesen összetörtem.

Újra kell kezdenem az életemet, de nem tudom, hogy.

Sajnos most ütött be egy családi balhé is, És most ez is.

Remélem örülnek a markukban.

2017. jan. 19. 12:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2017. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el, hogy fél év teperés után megbocsájtottál neki.Nagy hiba volt.Most elvakítanak még az érzelmeid, de az idő meggyógyít majd.Minél előbb dobd ki, nincs értelme vele maradnod.
2017. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Sokan mentünk át ilyesmin szerintem ez csak egy állomás volt és hogy jobb emberismerő legyél.
2017. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!