Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Kezdek kiszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Kezdek kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés

2 éve voltunk együtt, mikor a párom kiment külföldre dolgozni. Úgy terveztük, hogy én befejezem az egyetemet, és utánamegyek. Ez volt 1 éve, idén tavasszal végzek a sulival, de már nem tudom szeretnék-e kimenni hozzá. Kb 2-3 havonta tudunk egy hétvégét együtt tölteni, hiába beszélünk sokat telefonon, olyan mintha már semmi közös témánk nem lenne. A legrosszabb, hogy már nem is hiányzik, megszoktam hogy nincs itt. Ha találkozunk, az is inkább csak egy laza szexelős és barátokkal bulizós hétvége szokott lenni, beszélgetni nem sokat szoktunk. Mondjuk 3 napba nehéz is lenne sok mást belezsúfolni.

A barátom azt mondja nagyon szeret és szeretné, hogy kimenjek hozzá, de már rajta se látom azt a rajongást, ami 1 éve még megvolt. Ez normális egy távkapcsolat során? Más is így élte meg? Utána még meg lehet "javítani" a kapcsolatot?


2017. jan. 19. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten normàlis, persze. Meg lehet probàlni javitani, ha ùjra egyutt tudtok lenni és ùjra felfedezni az egyuttlét oromeit. De hogy van-e bennetek ehhez kello akarat és kitartàs, az màs kérdés.
2017. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez szigorúan az én véleményem, a saját tapasztalataim alapján (szintén távkapcsolat 3000+ kilométer), de amelyik kapcsolatot a távolság el tud rontani, ott valami eleve hibádzott, csak a közelség ezt elég sokáig képes elfedni. Tehát, a saját tapasztalatom az az, hogy ha az a valaki az tényleg Ő az a legnagyobb betűkkel, akkor nincs az a tényező, ami kiirtja őt onnan. De ez szintén csak az én tapasztalatom, mert én annó a párom hazájában éltem, ott ismerkedtünk meg, és amikor el kellett onnan jönnöm, le akartuk zárni a dolgokat. Több mint 8 hónapig egyetlen szót sem beszéltünk, nem is láttuk egymást, nem is tudtunk egymásról semmit, és mégsem változtak az érzéseink. Amikor újra együtt voltunk minden pontosan ugyanolyan volt, és azóta (2 év telt el kb.) is ugyanolyan hiába csak 3-4 hetente látjuk egymást semmit nem fakul a dolog. Én ott látom a hibát, hogy nem nagyon szoktatok beszélgetni (nincs miről?), pedig az ilyen esetekben nagyon fontos.

Szóval, szerintem összegezve nem normális, de ha mindketten tesztek érte, és tényleg szeretitek egymást, akkor még menthető (a kérdés már csak az, hogy érdemes-e ilyet megmenteni).

2017. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!