Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd szétmenni a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd szétmenni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, én 25 ő 21. Amikor megismerkedtünk egy városban laktunk, minden rendben ment, majd nekem munka miatt el kellett költöznöm 80 km-el odébb 6 hónapja, mert áthelyeztek sajnos, ő pedig éppen tanul így nem tudott jönni. Ő ebbe beleegyezett, befejezi a fősulis tanulmányait és jön utánam és összeköltözünk. De azóta kezd romlani a dolog. Eleinte minden szabadidőmben vele voltam, nagyon nem érződött, hogy távol vagyunk, de egy ideje már "nincs ideje rám". Elkezdett bezárkózni, találkozás is jó esetben hetente egyszer van, mert neki sok a dolga, majd az utóbbi időben már interneten is egyre kevesebbszer beszélünk, és többször voltak kisebb veszekedések is, amit rendre úgy rendezett le, a végén, egyszerűen lelépett, még akkor is, azzal az indokkal, hogy " majd lenyugszok" amikor csak az adott szituációt próbáltam vele megbeszélni indulatmentesen. Egyszer szakított is , kb 1 napig bírta, majd felkeresett, mindent megígért, de a helyzet nem lett jobb. Inkább a barátnőivel találkozik, többször mondta le különböző okokból egy-egy fontosabb eseménymeghívást.Nem tudom mire gondoljak, próbáltam vele beszélni, hogy mi a baj, vagy mi változott, de végig azzal vág vissza, hogy én csak kötöszködök. Állítása szerint szeret, nincs más fiúja, felajánlottam, hogy esetleg visszatérek a régi lakásomba és inkább utazok naponta 80 km-et, de ő ezt nem szeretné, ugye, mert pár év és "úgyis összeköltözünk". Egyszerűen nem tudom mit gondoljak róla, hogy tudnám megoldani ezt a morcosabb időszakot, mert akárhogy próbálkozok falba ütközök és túlságosan szeretem ahhoz, hogy elhagyjam.

2016. dec. 6. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nehéz helyzet, én mixerként hajón dolgoztam, majd utána ott maradtam floridába,aztán cipruson kötöttem ki, páromat rengetegszer hívtam nem jött, nagyon rossz társaságba keveredett sajnos és olyan dolgokat próbált ki,amit nagyon nem kellett volna, de nekünk is hasonlóképp kezdődött az egész,csak annyi,hogy mi semmit nem tlaálkoztunk, maradt az internet,egyébként azóta hazatértem hozzá (ennek már 2 éve) és együtt vagyunk boldogságban, szorítok, hogy nektek is ez legyen, szerintem csak elzárkózik így próbálja tartani magát
2016. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elindultál lefelé a lejtőn koma.

Általánasságban igaz: ne azt vedd alapul, hogy mit mond, hanem hogyan cselekszik, mik a reakciói. Az mindent elárul.

2016. dec. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!