Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült a barátom a szerelemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrült a barátom a szerelemtől?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, nincs szándékomban elhagyni Őt se más fiúval kefélni!


Tudom azt is hogy a kérdés kicsit tini jellegű lesz de mivel már már én is nemrég múltam 18 a párom pedig 22 így remélem jogosan írom ide és talán értelmes tanácsokat is kapok.


Na szóval. Van most nekem egy kis barátom már 3 jónapja akivel idén még nem keféltem egy jót. Most mit kerteljek? Most látom elírtam hát 3 jónapom már régóta nem volt viszont 3 hónapja vagyunk együtt. Az fogott meg benne, hogy ő tényleg egy letaglózó elemi erő volt, nem bírtam sokáig ellenállni az ostromlásának. Hihetetlenül vonzó szexis fiú viselkedésben kisugárzásban is és nagyon oda voltam érte. Most is odavagyok amúgy. Amolyan rosszfiú típus és egyből belé is szerettem. A szex vele földöntúli élmény volt , előtte még orgazmusom sem volt más fiúktól vele meg sikítoztam össze vissza. Nehezen tudtam rávezetni, hogy én komoly kapcsolatot akarok de végülis sikerült. Kábé három hete vettem észre, hogy Houston baj van kezdem elveszíteni a pasimat.

Na és most jön a lényeg! Ne értsetek félre! Szeretem őt és mindennél jobban örülök, hogy így belémszeretett sosem gondoltam volna de már túltolta nagyon. Egy tiszta pillanata nincsen komolyan mint aki valami brutál cuccot tol egész nap amitől rózsaszín felhőket lát mindenhol. Most ott tartunk, hogy kicsit összekaptam vele mert megmondtam neki, hogy most egy ideig nem lesz "szex". Azért írtam idézőjelbe mert amióta meghülyült nem képes rendesen csinálni. Lassan finoman óvatosan pihe puhán halkan nyögdécselve csinálja -még kutya pózban is- közbe folyton mondogatja, hogy szeretlek szeretlek és hamar el is megy. Régen sosem ment el hamar. Szóltam neki már ezért, hogy nekem ez így nem kielégítő de nem változtat rajta. Mondtam neki, hogy jó akkor most nincs szex egy ideig. Ha bunkó módon szólok neki akkor megsértődik és a szívére veszi mint egy kislány, hogy én őt nem szeretem és tőle csak a szex kellett nekem régebben is. Ha normálisan szólok neki akkor meg csak ígérget.


Teljesen kifordult magából. Romantikus filmeket néz teljesen szabad akaratából, romantikus zenéket hallgat amiken néha még könnyezni is szokott, csomószor szóba hozza hogy ő babát szeretne majd tőlem meg esküvőt meg örökké együtt lenni velem. Folyton bújik, puszilgat, becézget, cirógat, amikor álmába beszél az én nevemet mondogatja. A közös ismerőseink is szóvá tették, hogy milyen fura lett mostanában mert nem lehet vele másról beszélgetni csak rólunk. Ez még eddig oké de szexelni miért nem hajlandó? Ilyet szólt egyszer, hogy "nem akarom durván, nem akarlak bántani". Régen meg tiszta kék-zöld voltam egy egy éjszaka után mert hát szóval értitek! Azért vagyok ilyen elégedetlen házisárkány mert kivagyok teljesen éhezve szexuálisan ez tuti... Régen is ez volt velem. Hogyan vezessem rá ezt a marhát, hogy mit kéne csinálnia velem? Nem baj, hogy szeret ne értsétek félre, ha szex jó lenne szerintem én is azt csinálnám mint ő, ilyen kis szívek lennének a szemem helyén.

Nagyon durván megváltozott mintha más ember lenne mellettem. Szeretném néha azért visszakapni a határozott férfias barátomat :( Hülye nyavalygás tudom


2017. jan. 19. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Basszus. Most ertettem meg egy csomo dolgot a leirasodbol.


Szerintem mondd meg neki egyeesen,h durvan akarod.

N

2017. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki egyenesen, hogy a szex részét durvábban szereted, és hogy nem bánt akkor se, ha nem óvatoskodik folyton. Ne büntesd szex megvonással vagy ilyesmi, csak beszéljétek meg, tisztázzátok a helyzetet.
2017. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Dehát már annyiszor mondtam neki hogy én durván akarom :(

De mindig az van, hogy majd a következő alkalommal meg most még egyszer utoljára csináljuk így, neked így miért nem jó? nem szeretsz? olyan jó lenne ha összebújnánk és szeretkezhetnénk de te esélyt sem adsz neki, hogy élvezd (de adtam neki de egyszerűen ilyenkor semmit nem érzek és mégcsak nem is izgat). Ilyeneket mond mindig nekem de nem azért mert rosszat akar hanem szerintem tényleg azt érzi, hogy nekünk most így kell. Állítólag sosem volt még szerelmes, sosem nyílt még meg senkinek és sosem tudta milyen az ha igazán szeretsz valakit és mellette biztonságban érzed magad és úgy szeretkezhetsz vele. Mindezt hatalmas világoskék kölyökkutya szemekkel. Persze hogy nem tudok neki nemet mondani...

2017. jan. 20. 00:06
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Láthatóan neki a gyöngédségre van szüksége, nem csak miattad csinálja. Variáljátok a kettőt. Plusz, szeretgetni a durva szex után is lehet.
2017. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

Kiderül, hogy a rosszfiú valójában egy jófiú? Kiderül, hogy egy álarcba lettél szerelmes? :DDDD


Viccet félretéve, nagyon komolyan mondom ez így van. Palástolja az önbizalomhiányát azzal, hogy rosszfiúnak mutatja magát, de mit ad Isten nem lehet ezt fent tartani sokáig mivel ez nagy energiaszükséglettel jár..


Na hopp ekkor jön a probléma. Kijön az igazi énje.. Te pedig nem azt az embert látod már, akibe beleszerettél. Nem tudod tovább tisztelni :| És így szeretni sem.

Durva dolog, nem irigyellek. A srác pedig ahogy írtad egy kölyök kutya aki rád támaszkodik. Te egy kiegyensúlyozott, erős és büszke férfit érdemelsz, nem egy gyermeket. Ez van.

2017. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

"Te egy kiegyensúlyozott, erős és büszke férfit érdemelsz, nem egy gyermeket. Ez van."


Tehát aki gyengéd meg szerelmes az büdös kölök, aki meg kék-zöldre b..sz az férfi? Jóvanakkó'.


Mondd a képébe a barátodnak, hogy te így nem élvezed és nem is akarod megpróbálni többet élvezni és nem érdekel, hogy őt ez izgatja, te folyamatosan nem akarod úgy csinálni ahogy neked nem jó, válasszon hogy mit szeret jobban, a lagymatag szexet vagy téged.

Ha meg nem olyat választ ami neked tetszik, akkor lehet szakítani. 3 hónap nem egy hosszú kapcsolat, még jó hogy az elején kiderült ez és fájdalommentesen ki lehet belőle lépni.

2017. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Szergej55 ***** válasza:
83%
A szexmegvonás gusztustalanul alpári húzás, nálam ezért repülni lehet.
2017. jan. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
#5 elég szélsőségesen gondolkodik, remélem, kérdező, hogy te nem.
2017. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Az 5-ös válaszoló vagyok és annyit fűznék hozzá, hogy azért voltam ennyire szélsőséges, hogy elérjem azt, hogy belegondolj mi van, ha azokat érzed amiket leírtam.


Egyébként ja kislány, nálam fixen repülnél ha ilyet mondanál, hogy megvonod a szexet. Nem vagy te a srác anyja, hogy neveld. Az, hogy ő ezért nem háborodott fel szintén az önbecsülését méltatja.

2017. jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez kva jó leirás volt !:D Szétröhögtem az agyam :D
2017. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!