Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült a barátom a szerelemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrült a barátom a szerelemtől?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, nincs szándékomban elhagyni Őt se más fiúval kefélni!


Tudom azt is hogy a kérdés kicsit tini jellegű lesz de mivel már már én is nemrég múltam 18 a párom pedig 22 így remélem jogosan írom ide és talán értelmes tanácsokat is kapok.


Na szóval. Van most nekem egy kis barátom már 3 jónapja akivel idén még nem keféltem egy jót. Most mit kerteljek? Most látom elírtam hát 3 jónapom már régóta nem volt viszont 3 hónapja vagyunk együtt. Az fogott meg benne, hogy ő tényleg egy letaglózó elemi erő volt, nem bírtam sokáig ellenállni az ostromlásának. Hihetetlenül vonzó szexis fiú viselkedésben kisugárzásban is és nagyon oda voltam érte. Most is odavagyok amúgy. Amolyan rosszfiú típus és egyből belé is szerettem. A szex vele földöntúli élmény volt , előtte még orgazmusom sem volt más fiúktól vele meg sikítoztam össze vissza. Nehezen tudtam rávezetni, hogy én komoly kapcsolatot akarok de végülis sikerült. Kábé három hete vettem észre, hogy Houston baj van kezdem elveszíteni a pasimat.

Na és most jön a lényeg! Ne értsetek félre! Szeretem őt és mindennél jobban örülök, hogy így belémszeretett sosem gondoltam volna de már túltolta nagyon. Egy tiszta pillanata nincsen komolyan mint aki valami brutál cuccot tol egész nap amitől rózsaszín felhőket lát mindenhol. Most ott tartunk, hogy kicsit összekaptam vele mert megmondtam neki, hogy most egy ideig nem lesz "szex". Azért írtam idézőjelbe mert amióta meghülyült nem képes rendesen csinálni. Lassan finoman óvatosan pihe puhán halkan nyögdécselve csinálja -még kutya pózban is- közbe folyton mondogatja, hogy szeretlek szeretlek és hamar el is megy. Régen sosem ment el hamar. Szóltam neki már ezért, hogy nekem ez így nem kielégítő de nem változtat rajta. Mondtam neki, hogy jó akkor most nincs szex egy ideig. Ha bunkó módon szólok neki akkor megsértődik és a szívére veszi mint egy kislány, hogy én őt nem szeretem és tőle csak a szex kellett nekem régebben is. Ha normálisan szólok neki akkor meg csak ígérget.


Teljesen kifordult magából. Romantikus filmeket néz teljesen szabad akaratából, romantikus zenéket hallgat amiken néha még könnyezni is szokott, csomószor szóba hozza hogy ő babát szeretne majd tőlem meg esküvőt meg örökké együtt lenni velem. Folyton bújik, puszilgat, becézget, cirógat, amikor álmába beszél az én nevemet mondogatja. A közös ismerőseink is szóvá tették, hogy milyen fura lett mostanában mert nem lehet vele másról beszélgetni csak rólunk. Ez még eddig oké de szexelni miért nem hajlandó? Ilyet szólt egyszer, hogy "nem akarom durván, nem akarlak bántani". Régen meg tiszta kék-zöld voltam egy egy éjszaka után mert hát szóval értitek! Azért vagyok ilyen elégedetlen házisárkány mert kivagyok teljesen éhezve szexuálisan ez tuti... Régen is ez volt velem. Hogyan vezessem rá ezt a marhát, hogy mit kéne csinálnia velem? Nem baj, hogy szeret ne értsétek félre, ha szex jó lenne szerintem én is azt csinálnám mint ő, ilyen kis szívek lennének a szemem helyén.

Nagyon durván megváltozott mintha más ember lenne mellettem. Szeretném néha azért visszakapni a határozott férfias barátomat :( Hülye nyavalygás tudom


2017. jan. 19. 23:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Es mi bjod utolso. Talan neked nem jut eleg "suti"?Ha egy no panaszkodik hogy x ideje ninxs kielegulve maris egy hatalmas ribizli?Ti meg a mintaszobor vagytok,egy cseppet sem vagy erkolcscsosz te sem...aa dehogy..a sok alszent..
2017. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mikor mondtam én, hogy attól ribizli egy lány mert nincs kielégülve?

Erre a megoldás leülni a másik féllel megbeszélni és megoldást találni rá.

Amit ez a gyönyörűséges lány tett, amin rajtam kívül 2 másik úriember is kivan akadva nem más, mint az, hogy szex-megvonással zsarolt. Kérem szépen ez lenne az erkölcsös megoldás?

Ezt a "sütis" személykedést nem igazán tudom magamra venni ;) Legközelebb érvekkel gyere ha problémád van velem, szivesen meghallgatlak.

2017. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Annyira gyerekes a felfogásod, hogy már nekem fáj. A szóhasználatod meg egy kicsit durva nő létedre. Attól még, hogy érzelmes a férfi, ugyanolyan férfi. Több ilyen kellene ebben a hülye világban. Te nagyon gyerek vagy még, és nem tudod megbecsülni a jót sem.


Arra vágysz, hogy kék-zöld foltos legyél egy aktus után? Te hülye vagy kérdező, nem is kicsit, már ne haragudj.

2017. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szexmegvonás? Mi ez, iskola, hogy büntetel? Majd pár hónap múlva újra feljössz ide, hogy: "Jajj, megcsalt a párom, mit tegyek?". Beszéld meg vele! Sok jót amúgy nem jósolok. Amúgy nem fájt, amikor kék-zöldre kefélt?
2017. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!