Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült a barátom a szerelemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrült a barátom a szerelemtől?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, nincs szándékomban elhagyni Őt se más fiúval kefélni!


Tudom azt is hogy a kérdés kicsit tini jellegű lesz de mivel már már én is nemrég múltam 18 a párom pedig 22 így remélem jogosan írom ide és talán értelmes tanácsokat is kapok.


Na szóval. Van most nekem egy kis barátom már 3 jónapja akivel idén még nem keféltem egy jót. Most mit kerteljek? Most látom elírtam hát 3 jónapom már régóta nem volt viszont 3 hónapja vagyunk együtt. Az fogott meg benne, hogy ő tényleg egy letaglózó elemi erő volt, nem bírtam sokáig ellenállni az ostromlásának. Hihetetlenül vonzó szexis fiú viselkedésben kisugárzásban is és nagyon oda voltam érte. Most is odavagyok amúgy. Amolyan rosszfiú típus és egyből belé is szerettem. A szex vele földöntúli élmény volt , előtte még orgazmusom sem volt más fiúktól vele meg sikítoztam össze vissza. Nehezen tudtam rávezetni, hogy én komoly kapcsolatot akarok de végülis sikerült. Kábé három hete vettem észre, hogy Houston baj van kezdem elveszíteni a pasimat.

Na és most jön a lényeg! Ne értsetek félre! Szeretem őt és mindennél jobban örülök, hogy így belémszeretett sosem gondoltam volna de már túltolta nagyon. Egy tiszta pillanata nincsen komolyan mint aki valami brutál cuccot tol egész nap amitől rózsaszín felhőket lát mindenhol. Most ott tartunk, hogy kicsit összekaptam vele mert megmondtam neki, hogy most egy ideig nem lesz "szex". Azért írtam idézőjelbe mert amióta meghülyült nem képes rendesen csinálni. Lassan finoman óvatosan pihe puhán halkan nyögdécselve csinálja -még kutya pózban is- közbe folyton mondogatja, hogy szeretlek szeretlek és hamar el is megy. Régen sosem ment el hamar. Szóltam neki már ezért, hogy nekem ez így nem kielégítő de nem változtat rajta. Mondtam neki, hogy jó akkor most nincs szex egy ideig. Ha bunkó módon szólok neki akkor megsértődik és a szívére veszi mint egy kislány, hogy én őt nem szeretem és tőle csak a szex kellett nekem régebben is. Ha normálisan szólok neki akkor meg csak ígérget.


Teljesen kifordult magából. Romantikus filmeket néz teljesen szabad akaratából, romantikus zenéket hallgat amiken néha még könnyezni is szokott, csomószor szóba hozza hogy ő babát szeretne majd tőlem meg esküvőt meg örökké együtt lenni velem. Folyton bújik, puszilgat, becézget, cirógat, amikor álmába beszél az én nevemet mondogatja. A közös ismerőseink is szóvá tették, hogy milyen fura lett mostanában mert nem lehet vele másról beszélgetni csak rólunk. Ez még eddig oké de szexelni miért nem hajlandó? Ilyet szólt egyszer, hogy "nem akarom durván, nem akarlak bántani". Régen meg tiszta kék-zöld voltam egy egy éjszaka után mert hát szóval értitek! Azért vagyok ilyen elégedetlen házisárkány mert kivagyok teljesen éhezve szexuálisan ez tuti... Régen is ez volt velem. Hogyan vezessem rá ezt a marhát, hogy mit kéne csinálnia velem? Nem baj, hogy szeret ne értsétek félre, ha szex jó lenne szerintem én is azt csinálnám mint ő, ilyen kis szívek lennének a szemem helyén.

Nagyon durván megváltozott mintha más ember lenne mellettem. Szeretném néha azért visszakapni a határozott férfias barátomat :( Hülye nyavalygás tudom


2017. jan. 19. 23:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Te jó ég kicsit elszaladt veletek a ló.


"Nem tudod tovább tisztelni :| És így szeretni sem"

Ezt meg honnan vetted? De tisztelem és szeretem! Nagyon szeretem és eszem ágába sincs szakítani. De ezt már az elején is leírtam.


"nem érdekel, hogy őt ez izgatja" Hát ezaz. Az a baj, hogy ez őt rohadtul izgatja. Főleg ha közben folyamatosan csókolózunk. Odavan az ilyenekért. Basszus akkor ezért megy el olyan hamar, nyiván mert izgi neki.


És mi az, hogy repülnék a szex megvonáskor? Csak akkor kell szexelnem amikor akarok! Azért a szexhez két ember kell ha az egyik nem akarja akkor nincs szex! Majd ha barátom is így gondolja akkor kidob ez van. És

#9-es már megint miért szidod? Persze gondolom te egyből dobnád a nőt akibe szerelmes vagy mert nem akar szexelni egy hétig aha valószínű...

Szergej55 neked nem szólok semmit, szoktam látni a válaszaidat tök ijesztő vagy :D

2017. jan. 20. 01:19
 12/24 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, van egy mondás miszerint akinek nem inge ne vegye magára. Örülök ha szereted, legyen így sokáig, de ezekből a sorokból nem az rítt le, hogy őrülten szerelmes lennél a párodba. Nekem az jön le, hogy olykor sajnálatból fekszel le vele mert szépen néz rád. Akibe szerelmesek vagyunk, azzal nem teszünk ilyet.


És az teljesen rendben van ha nem kívánod a szexet. De ha ezzel ZSAROLSZ az már más tészta. Gusztustalan. Hányingerem van az ilyen emberektől :(

2017. jan. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan pontozz le, engem ez nem érdekel.

Eredeti kérdésedre válaszolva: nem őrült meg a barátod :) te vagy őrült, amiért abba az álarcba vagy szerelmes amit mutatott az elején és azért mert ezt azt álarcot vadászod és szeretnéd újra előhozni bizonyos eszközökkel lásd. szex megvonás.

2017. jan. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

3 éves kapcsolatomat szakítottam meg szexmegvonás miatt. Akit szeretünk azt nem szokás zsarolni, ez ilyen egyszerű kérdező. Valami mást találj ki, mert a zsarolást bármilyen formában, nagyon kevesen tolerálják.

30/f

2017. jan. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is jöhet a lepontozás, de durván beteg vagy agyilag kérdező. Nekem senki ne mondja, hogy alig 18 évesen ez normális... Mi lett a világgal Istenem?

Amúgy a srácot, hagyd meg valami normális nőnek.

2017. jan. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Szergej55 ***** válasza:
Nem is akartam, hogy mást gondolj rólam. Neked is jobb, ha elkerülsz. :D
2017. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Neked csajszi, nem egy barát,egy gyengéd szerető, egy társ kell... Hanem egy ló! Látogasd a lovardát rendszeresen!
2017. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy teljesen mások vagytok. Ő romantikus típus, te meg láthatólag nem.

Szerintem vess véget ennek a kapcsolatnak, mert úgy tűnik, te nem tudod úgy szeretni ezt a fiút, mint ahogy ő azt szeretné.

2017. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tök birom..teljesen igazat adok a kerdezőnek..itt a ferfiak osszezarva vedik az egyetlen motivalo erot a sexet..szanalmasak,itt mindegyika sajat serelmet vetiti ki ide..mister tokelyek gyulekezete..a sok erkolcscsosz:D :D ne is torodj veluk!!igenis jol csinalod,ha kommunikaltad mar,akkor marcsak gyakorlatban lehet alkalmazni..sok ferfi nem lat a sajat elvakult vilagatol..
2017. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mi csak az ő gondolkodásmódjához igazodunk :) Ő ezt írta:

"Van most nekem egy kis barátom már 3 jónapja akivel idén még nem keféltem egy jót. Most mit kerteljek?"


Egyébként meg ne legyünk álszentek, a szex nagyon is fontos egy kapcsolatban.

2017. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!