Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a férjeteket ezért? Vagy mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ma teljesen véletlenül rábukkantam a laptopon férjem mentett tartalmaira. Több facebookos nő profilja van lementve, valamint van egy "Kedvesek" mappa is. Ez mint törölve lett, sorozat feliratot akartam kicsomagolni a gépen, amikor felugrottak ezek az előzmények, de már nem megnyithatóak. A nőkre rákerestem, mind olyan képet tett fel magáról, ami sokat mutató, kihívó. Korábban a férjem lebukott előttem, ahogy nők képeire maszturbál. (Akkor adtam neki még egy esélyt.) Ezek is ilyen dolgok miatt lehettek elmentve. Viszont a "Kedvesek" mappa azt engedi feltételezni, hogy fel is vette valamilyen formában a kapcsolatot különböző nőkkel. Lehet szex oldalon, telefonon, vagy akár online, vagy ki tudja (sajnos nem tudom ellenőrizni).

Ha hazaér, számon fogom kérni, de nem hiszem, hogy ezt meg tudja magyarázni.

2 gyerekünk van, emellett én igyekszem mindig a kedvében járni szexuális téren (is), sőt, nekem még nagyobb étvágyam van, mint neki. Ezért nem értem miért folyamodik erre.

Mit tegyek? Hagyjam el? Számomra az, ha szexuális okból felvesz kapcsolatot nőkkel, az már megcsalásnak minősül..

ha nem történt tényleges aktus, és csak online, akkor is.



2017. jan. 20. 15:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
nagyon nyomi egy pasi a férjed, mondom, férfiszemmel, a sztori szinte minden elemére.
2017. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Mint kiderült, a mappa neve egy szexpartnerkereső oldal neve, ahonnan képeket mentett le. Ezért nevezte el így a mappát. De soha nem lépett kapcsolatba egy nővel sem állítása szerint...
2017. jan. 21. 09:01
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
Egy férj, a szexben aktív és készséges felesége mellett mit kere egy szexpartnerek kereső oldalon?
2017. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hát ezaz..és csak 6 éve vagyunk együtt.. :/
2017. jan. 21. 10:11
 25/27 anonim ***** válasza:

Pont ebben a cipőben evezek.Most szembesültem én is pár dologgal a párommal kapcsolatban.(10év 1 gyerek)Még nem tudtam kinyomozni,hogy a sexoldalon található nőkkel volt-e bármilyen kapcsolata...Addig nem akarok vádaskodni,mert lehet csak nézegett.Viszont ront a helyzeten hogy ezek pucéran reklámozzák magukat a sexre.Csak a telefont kell felemelni,és benne vannak bármibe.

3 éve volt ez a szitu,de ott kiderült hogy ugyan felvette a kapcsdolatot valakivel,de nem lett belőle semmi.Az nem volt ennyire durva oldal.Azt megbeszéltük,hogy soha többet.Szóval pont ezen megyek keresztül.

2017. júl. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem tudnám elfogadni sem megbocsátani engem bántana ez a dolog valamilyen szinten megcsalásnak venném.Egy normális férj nem tesz ilyet ha kielégitő a sex.
2020. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ez jobb már nem lesz sajnos. Nagyon egy cipőben evezünk. Nálunk egy gyerek van. 15éves kapcsolat. 2014-be tett ilyet mint most nálatok ami van.Szembesítettem.Megbocsájtottam akkor.2018-ban is rajtakaptam ilyen oldalon. Sok víz lefolyt azóta a Dunan. Megváltozni nem fog. Ideig óráig igen. Most nagyon nagy hullámvölgyben vagyunk. Szerintem az akkori is közrejátszik benne. Írj rám privátban, ha bővebben érdekel. Vagy beszélgetni szeretnél...
2020. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!