Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiakadtam most, jogosan? Mi a helyes lépés, nyeljem megint le?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva annyi,hogy a barátomnak volt/van egy lány ismerőse. Őszintén megmondva az elejétől kezdve féltékeny vagyok ra, és ott lőttèk el,hogy nagyon nyálasan beszéltek egymással, konkrétan minden második mondatban puszi jel, meg drágázás, vigyázz magadra, puszi, várom hogy gyere haza (külföldön van) s ezek miatt akarva akaratlanul többet láttam bele a kapcsolatba, annyira hogy egyszercsak kitört belőlem a sírás elmondtam mennyire zavar. Ő jött azzal,hogy csak barátok és a szüleik is ismerik egymást így maradt fent... Próbáltam elfogadni de egyszerűen nem ment, mindig előtört belőlem a düh ha láttam hogy megint beszélnek,nem értettem miért kíváncsi rá, egyébként sem hiszek a fiú-lany barátságban. Mikor látta hogy zavar párszor átbeszéltük h akkor nem beszélnek többet, én sem akartam annyira rossz lenni és elnyomva az érzéseimet kompromisszumot kötöttünk,hogy akkor ünnepekkor felköszönti és ha jön a városba találkozhatunk (egy találka már volt is) nagyon rosszul éreztem magam de miatta megtettem. Szóval akkor megígérte, hogy nem fog írni neki, csak néha valami alkalmával felköszönti és ha jön összefuthatunk vele. Nem tudom megmagyarázni miért viselem ilyen rosszul, egyszerűen ezt hozza ki belőlem ha ő kerül a képbe.

Most meg persze azt látom, hogy mégis írt neki, a barátom kezdeményezte, oldalakat írtak egymásnak, régi hülyeségeik jöttek fel, és újra kitört belőlem ez a rossz érzés. Nem is az,hogy írt,inkább az bánt hogy megígért valamit és nem tartotta be. Sajnos ez volt már más,kisebb ügyekben is. Veszekedtünk és elrohant innen. Most nagyon rosszul érzem magam, mivel anyukámmal élek látta rajtam és elkellett mondjam mi a helyzet, szerinte kibírhatatlan vagyok. Én sértve érzem magam, szerintem megkellett volna értenie engem és h az érzéseimet legyőzve belementem abba,hogy találkozzunk a lánnyal. Ő azt mondja,hogy miért nem fér bele ha ilyen nagyon ritkán ír neki? Nem érti, hogy megígért valamit és annak súlya van. Egyébként szeretem őt és már több mint két éve együtt vagyunk. Nem tudom mit tegyek, én vagyok-e a hibás, jogosan haragszom-e. Mit gondoltok? 20l


2017. jan. 21. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem tudnám elviselni, akkor én inkább lelépnék. Ez csak mérgezi a kapcsolatot, akkor is ha jogos/jogtalan az érzésed. Nem tehetsz róla. Egyébként engem is szíven ütött volna. :\

Inkább most, mint később, amikor már jobban fájna. ><"

2017. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Férfiként írok, én ezt nem tudnám elviselni.

Drágám meg puszi meg hasonlók, hát ilyet szerintem csak a párjának mond az ember....

Másik hogy én is nagyon allergiás vagyok arra ha valaki tényleg szó szerint megígér valamit és nem tartja be, szóval ezt is megértem.

Akkor ne ígérje meg bakker ha nem tudja betartani!


Az nyilván más dolog hogy senkit nem erőltetünk arra hogy hagyjon ott egy barátot miattunk mert minket zavar.


De szerintem téged sem a személye zavar hanem a kapcsolat, a viselkedés ami köztük van. Ha nem lenne drágámozás meg "nyálcsorgatás" gondolom nem zavarna téged ez a dolog.

Mit tudsz tenni?

Szerintem nem kötelező ezt neked elviselni....fiatalok vagytok nem kell leragadni egymás mellett. Ha neked más dolgok fontosak más a "tűréshatárod", más az ami még belefér, nem lesztek jó páros. Ezen mindig csak a vita, a sértődés lesz.

2017. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Tedd már rendbe az önbecsülésed az ég áldjon meg...

Ha ez zavar azt jelenti, hogy nem érzed magad elég jónak a barátodhoz. Kezd el fejleszteni az önbecsülésed és önbizalmad különben fájni fog sokáig. Ha magabiztos és büszke erőteljes nő leszel már nem lesz féltékenykedés, de ne haragudj meg még egy kislány vagy. Ilyet pedig ne kérj a barátodtól, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot. Tudod, a kutya sem a póráz miatt hűséges.

2017. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja hogy ezt a kerdest tetted ma is fel. Ok! Ismetles a tudas anyja. Vegulis fel lehet tenni 100 even at. Majd 80 eves korunkban meseld mar el milyen erzes igy elni...
2017. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!