Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ducibb lányok! Ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A barátnőm kicsit husibb testalkatú, de egyáltalán nem kövér. Több álmom is volt, amiben felszedett néhány kilót és kikerekedett a hasa. Én ettől iszonyatosan beindultam, de nem tudom, hogy ezt mondjam-e el neki, vagy esetleg kérdezzem meg, nem szedne-e fel néhány kilót? Nem akarom, hogy az egészségére menjen, de már egy ideje nap közben is csak ez jár a fejemben. Előre is köszönöm a segítséget!

2017. jan. 25. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Duciként inkább fogyni szeretne az ember...

Nekem rosszul esne mert azt érezném nem vagyok elég jó.

2017. jan. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem egy duci lanyt ne akarj meg tovabb hizlalni. Vagy csinald terhesre es akkor lesz eleg kerek hasa.
2017. jan. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Járjatok el sokat kajalni, főzzetek egyutt, otthon tv elott chips, kóla. Meglesz az eredménye.
2017. jan. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkorom óta állandóan a plusz kilóimmal küzdök, most nagy nehezen elértem azt végre, hogy vágyott súlytól és alaktól "csak" 4-5 kiló választ el.(Valamikor ez a szám 15 volt.) A férjem is megjegyezte valamelyik nap, hogy mennyivel jobban szerette mikor még volt rajtam +10 kg. Ok, ez valahol jól esett, hogy dagadtként is szépnek látott, viszont azokat a plusz kilókat nekem kellett felcipelni a harmadikra, nekem kell(ett) számolnom a cukorbetegség kockázatával, és én voltam a legszomorúbb, mikor nyáron negyven fokban nem mertem ujjatlant felvenni, mert gusztustalan konyhásnéni karjaim voltak... Szóval én biztosan nem híznék senki kedvéért egy dekát sem.
2017. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!