Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két pasit szeretek, nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pasit szeretek, nem tudok dönteni, talán mindkettejüket akarom egyszerre, van e valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Persze, mi is szoktuk hármasozni ... bár az nem a szerelemről szól :-D
2017. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem 2 pasit szeretsz, hódítani szeretsz. Van különbség. ;)

30/f

2017. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted te mind kettőtt....sőt ezek szerint egyiket sem szereted :/ Bezony...


Ha valamelyiket esetleg szeretni akarod,akkor viszont döntened kell.

2017. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt de csak tetszettek nem voltam szerelmes. Én rosszul választottam, meghajolva beismerem O:)
2017. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viccen kívül, én voltam hasonló helyzetben. Sajnos van olyan ember, aki egyszerre több emberbe is bele tud szeretni, persze ne várd, hogy ezt az átlagember megértse. A legtöbb ember szerint mindenki olyan, mint ő, és el sem tudja képzelni, ha valaki eltér az átlagtól. Ilyen esetben kioktatják, hogy "te bizony nem szereted, mert..."


Egyébként szívás a helyzet, vagy nyitott kapcsolatban leszel velük, vagy elengeded az egyiket.

2017. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!