Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, már nem szeretem a barátom, de nem tudom eltartani magam? 20L

Figyelt kérdés
Tudom, elsőre bicskanyitogató kérdés,de ne támadjatok kérlek nagyon! 3 éve vagyunk együtt. Kezdetben minden tökéletes volt,aztán egy év után elkezdtek jönni a gondok. Undorító dolgokat művelt a hátam mögött. Én, mivel halálosan szerelmes voltam, minden lépését megbocsájtottam,közben lelkileg egyre inkább leépítettem magam. Ilyen téren azóta megváltozott,a tüske mégis bennem maradt. Már nem tudom őt úgy szeretni, úgy nézni rá mint régen. Pár hónapja összeköltöztünk. Én jelenleg főiskolán tanulok, mellette dolgozok. Nem elég a pénzem arra, hogy egyedül fizessek egy albit,a kajámat, a bérletemet, a számlákat,ruházkodás...stb A szüleim közül csak anyukám él,ő nem tud anyagilag támogatni. Depressziós vagyok,(egy kamaszkori történés adta meg az alapját) és naponta többször eszembe jut az öngyilkosság gondolata. Teljesen magányos vagyok. Nincs kihez szólnom. Úgy érzem, már nem szeretem, a hiányának a gondolata mégis megrémiszt és könnyeket csal a szemembe. Nem érdeklik az érzéseim,sosem kérdezi, hogy vagyok, nem tudok vele beszélgetni, többnyire hazajön, bevágja magát a gép elé, és hajnalig ott van. Közben én megőrülök a magányosságban. Szeretném őt szeretni, de nem lehet,nem tudom. A legkisebb dolgai is felidegesítenek. Nem csalnám meg soha, de mostanában eljátszok a gondolattal,hogy mással vagyok. Sok férfi próbálkozik nálam... De valami hozzá húz. Legszívesebben meghalnék, csakhogy kijussak ebből a helyzetből. Sokszor úgy indulok el otthonról, bárcsak elcsapna egy autó, akkor nem okoznék fájdalmat senkinek sem az öngyilkossággal. Próbáltam már vele beszélni, sírtam, mondtam szépen de csak gúnyolódik rajtam. Érzelmileg semmi nem érdekli. Nem vesz komolyan. Nem tudom mit tegyek.

2017. jan. 25. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A közelmúltban olvastam már ezt a kérdést, Te voltál?


Én a helyedben passziváltatnám a következő félévet, teljes állásban vállalnék munkát, keresnék egy albérletet és kilépnék a kapcsolatból.

Vagy költözz haza anyukádhoz, mert ha nem tud támogatni legalább egy fedél alatt éltek és megoszlik a fenntartás költsége.

2017. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem,nem én voltam,de szívesen írnék a kérdezőnek, jó lenne valakivel beszélni, aki ugyanebben a hajóban evez. Nem megoldható hogy hazaköltözzek sajnos...
2017. jan. 25. 19:43
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkarendet. Nappaliról levelezőre vagy távoktatásra. Tudsz mellette dolgozni teljes állásban, és nemcsak mellékállásban, így többet fogsz keresni.
2017. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, minek koltoztetek ossze par honapja ha mar ket eve elojottek a gondok... Barataid sincsenek? Amugy meg csinald amit az elso mondott, passziv felev es rendes munka. Egy szobat lakotarsakkal siman ki tudsz fizetni akkor.
2017. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A szobára gondoltam én is, de az is még minimum egy hónap mire a kaucióval együtt rá a pénzt. Abban sem vagyok biztos, hogy el akarom hagyni. Csak azt szeretném, hogy valaki szeressen.
2017. jan. 25. 19:51
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Szoba szobatárssal is 40ezernél kezdődik, ha Pestről van szó, szóval az sincs ingyen.

Koleszba nem tudsz bejutni? Az lényegesen olcsóbb.

2017. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
" Nem érdeklik az érzéseim,sosem kérdezi, hogy vagyok, nem tudok vele beszélgetni, többnyire hazajön, bevágja magát a gép elé, és hajnalig ott van" Bocsi, de hogy' álltok a szexszel?
2017. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós vagy mellette, nem törődik veled, te sem szereted már de nem biztos, hogy el akarod hagyni? Próbálj logikusan gondolkodni: ez jobb nem lesz. Ezért is vagy depressziós mert te ezt tudod, és azt hiszed, egyedül nem tudod eltartani magad, tehát tűrsz és mártírt játszol. Nem lesz ennek jó vége.

Azt sem értem miért költöztél hozzá mostanában ha közben tudtad hogy undorító dologokat művelt a hátad mögött. Szed már össze magad és lépj! Halaszz egy félévet vagy évet, dolgozz, jelentkezz koliba vagy bérelj szobát és lépj le. Nehéz lesz, mert érzelmileg kötődsz hozzá ami ennyi idő után természetes....de inkább lépj ki ebből a lelkileg mérgező kapcsolatból és dolgozz az új életedért minthogy belefásulj ilyen fiatalon egy ilyen helyzetbe...És hidd el, lesz más, és ha addig megtanulod egy kicsit szeretni meg becsülni magad, akár még olyat is találsz akinek fontos vagy és szeret.

2017. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tűrsz és elvégzed közbe a sulit. Vagy passzív félévre mész ahogy írták a többiek is és dolgozol. Miért vagy még a pasival,ha már nem is szereted? Én sosem értettem meg az ilyeneket mint te. Én elhiszem,hogy azt akarod,hogy szeressenek , de így nincs értelme olyannal együtt lenned akit te már nem szeretsz.
2017. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kollégium? Tanrend váltás? Esetleg egy félév passzív amíg gyüjtögetsz kicsit és találsz egy szobát vagy elintézed a kolit.
2017. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!