Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, már nem szeretem a barátom, de nem tudom eltartani magam? 20L

Figyelt kérdés
Tudom, elsőre bicskanyitogató kérdés,de ne támadjatok kérlek nagyon! 3 éve vagyunk együtt. Kezdetben minden tökéletes volt,aztán egy év után elkezdtek jönni a gondok. Undorító dolgokat művelt a hátam mögött. Én, mivel halálosan szerelmes voltam, minden lépését megbocsájtottam,közben lelkileg egyre inkább leépítettem magam. Ilyen téren azóta megváltozott,a tüske mégis bennem maradt. Már nem tudom őt úgy szeretni, úgy nézni rá mint régen. Pár hónapja összeköltöztünk. Én jelenleg főiskolán tanulok, mellette dolgozok. Nem elég a pénzem arra, hogy egyedül fizessek egy albit,a kajámat, a bérletemet, a számlákat,ruházkodás...stb A szüleim közül csak anyukám él,ő nem tud anyagilag támogatni. Depressziós vagyok,(egy kamaszkori történés adta meg az alapját) és naponta többször eszembe jut az öngyilkosság gondolata. Teljesen magányos vagyok. Nincs kihez szólnom. Úgy érzem, már nem szeretem, a hiányának a gondolata mégis megrémiszt és könnyeket csal a szemembe. Nem érdeklik az érzéseim,sosem kérdezi, hogy vagyok, nem tudok vele beszélgetni, többnyire hazajön, bevágja magát a gép elé, és hajnalig ott van. Közben én megőrülök a magányosságban. Szeretném őt szeretni, de nem lehet,nem tudom. A legkisebb dolgai is felidegesítenek. Nem csalnám meg soha, de mostanában eljátszok a gondolattal,hogy mással vagyok. Sok férfi próbálkozik nálam... De valami hozzá húz. Legszívesebben meghalnék, csakhogy kijussak ebből a helyzetből. Sokszor úgy indulok el otthonról, bárcsak elcsapna egy autó, akkor nem okoznék fájdalmat senkinek sem az öngyilkossággal. Próbáltam már vele beszélni, sírtam, mondtam szépen de csak gúnyolódik rajtam. Érzelmileg semmi nem érdekli. Nem vesz komolyan. Nem tudom mit tegyek.

2017. jan. 25. 19:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem én leszek a te embered.

Hasonló helyzetben vagyok, én dolgozom, párom is, együtt élünk.

Ellátom a háztartást is rendesen, takarítok, mosok, főzök, emellett igénylem a társaságát, hogy beszélgessünk, együtt legyünk esténként, amikor hazaérünk. Helyette csak játszik, most is éppen. Szóltam neki, hogy szeretném kicsit, ha megkapnám tőle is a törődést, amit én adok neki, de lesz*r. Nem igaz, hogy nem igényli ő is az együtt töltött időt. Emellett ő is művelt a hátam mögött nem kellemes dolgokat, amik számomra eléggé rosszul estek. És rosszul esik ez is, hogy ma is főztem, sütöttem, mostam rá és inkább játszik, mint idebújjon. Én is gondolkodtam szakításon, mert lassan kiábrándulok belőle, de valahol mégis könny szökik az én a szemembe is, kedves kérdező, mivel én igényelném a társaságát.

24L

2017. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kislányok, miért erőltettek egy ilyen moslék kapcsolatot? Abban reménykedtek, hogy egyszer csak varázsütésre megváltozik a pasitok? Ne pazaroljátok már az időtöket egy halott kapcsolatra.
2017. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Ne saját albit keress,hanem valakivel együtt.

Simán meg lehet oldani,diákmelókra többet fizetnek,mint rendesen.

2017. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
Örülj, hogy van egy ökör aki hajlandó eltartani. Én 50-es férfi vagyok. Társkeresőn is fenn vagyok. Nő csak szexre érdekel összebútorozni senkival nem fogok. Huszon éves nők ajánlkoznak a porontyukkal a jobb élet reményében. Nem adom fel a függetlenségem. Annál drágább szex nincs, amiért egy nőt el kell tartani.
2017. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

50 évesen meg nem fogsz kelleni semmire se egy 20-30 évesnek.

..

2017. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nos, lehetőségeid, ha nem is végtelen, de számosak!

Először is albit nem muszáj egyedül fenntartani. Az ismerőseim nagyja mind megosztja a lakást. Legjobb fiúbarátaim 6-an laknak egy 2 félszobás lakásban. Lányoknak is van ilyen.

A kaució sem szent. Mi pl amikor felköltöztünk a párommal, havi részletben fizettük ki 10esével.

Fel kell menni albis oldalra, facebook csoportba, kiírni, hogy mi van, és úgyis lesz aki érdeklődik utánad.


A párod nehezen engeded el, mert olyan mint egy jól bevált ruhadarab. Már rongyos, már használhatatlan, de a régi szép emlékek... hát most ideje lecserélni a lelki ruhatárad, és mindig eszedbe idézni minden negatív dolgot. Te megtettél mindent, ő nem nyitott felét. A kapcsolat meghalt, egyedül maradtál benne.

Keress egy albit, csomó lányalbi van ahol hiányzik egy ember.


És ami a legfontosabb: kapcsolatrendszert kiépíteni. Akár szaktársakkal, akár a lakásszomszédokkal. A lényeg, hogy legyen társaság akivel néha eljársz szórakozni. Ez az elején melós lesz, de megéri. Legyen egy-két ember akit érdekel mi van veled, akikkel elmehetsz néha hülyülni. Én depresszióra hajlamos egyén vagyok. Azért próbáltam barátokat keresni és ápolni velük a kapcsolatot, mert segítenek önmagam maradni, talpra állni. Csak az, hogy vannak az életemben, hogy együtt vagyunk néha, segít hogy ne arra gondoljak, hogy a bánatom elássam a fenébe. És ne az önsajnálat mocsarába vergődjek. Igen fárasztó néha időt szánni rájuk. Sokszor van, hogy nincs kedvem, beülni kávézni, elmenni a társasklubba, vagy felugrani hozzájuk. De megteszem. Mert szükségem van arra, hogy nem maradjak egyedül, ne gubózzak be.

Szóval melegen ajánlom, hogy pár embert szerezz magad mellé, akikre számíthatsz. Mert sokat számít az is, hogy valakivel csak elbeszélgetsz semmiségekről egy forró kávé mellet.

2017. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Bence_ ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2017. jan. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Keresel diákmelot, összeszedsz odacsapodsz harmadik csajnak valakik mellé és költözöl.

Ebböl csak te jöhetsz ki rosszzl, nem függhetsz ennyire mástol. Mi van, ha rád un és kidob?

2017. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne pazaroljatok már éveket az életetekből ilyen alakokra! A pasi nem törődik veletek, de ti se törődtök saját magatokkal! Hiányzik a törődés, együtt ötlött idő, de saját magatoktól veszitek el a lehetőségét, hogy ez meglegyen, hiszen ezek a hapsik már sosem fognak tisztelni titeket! Ahogy a többiek írták, fel kell szívni magatokat, nagy levegő, és fejest ugrani... szoba keresés, plussz munkák, barátok... és higgyétek el, jönni fog olyan férfi, aki mellett boldogok lehettek. De ha meg se adjátok az esélyt rá, akkor nem jogos a panaszkodás...

Gyerünk!!!

26L

2017. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagy azóta? Remélem minden jól alakult az életedben és nem történt tragédia. <3
2021. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!