Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy nem akarok közös kasszán lenni vele?

Figyelt kérdés
Barátnőm teljesen ki van akadva, mert nem akarok közös kasszán lenni vele. Több, mint ötször annyit keresek mint ő, miért kellene sokkal többet betennem a közösbe?
2017. jan. 26. 12:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%

Pénzt akar, nem kap, csalódott. Megértem :.(

30/f :D

2017. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Keressél másik csajt. Vele úgy is csak dugni akarsz egy darabig és dobod.
2017. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem baj, ha nem arrol van szo, hogy minden fillert sajnalsz tole. De a koltsegeket ilyen esetben fizetesaranyosan kellene elosztanotok.
2017. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

A közös élet közös anyagiakat is jelent. Ha együtt éltek, és nem csak lakótársakként, hanem párként, akkor az is egyfajta elköteleződés a másik felé, hogy megbízol benne ennyire, és nem feltételezed minden sarokban a lehúzást. A párom is kb hatszor annyit keres, mint én, amikor összeköltöztünk, eszébe sem jutott ezen problémázni. Én a fizetésem 100%-át beleadom a közösbe, ennél fizikailag többet már tényleg nem tudok tenni/adni. Ő meg lazán félretesz még így is. Közös célokra, természetesen. Mert oké, hogy nélkülem is megélne bőven, de az én szerény kis keresetecském is segíti őt, hogy többet tegyen félre. A közös élet közös célokat és közös anyagiakat is feltételez.


Persze, ha nektek nem célotok az esküvő, idővel közös ingatlan, esetleg autó vagy gyerek, akkor teljesen jó ez a felállás, amit te írsz. De akkor már a hűtőben is legyen külön polcod neked is, mindenki főzzön magára, és a vízszámlán is osztozzatok egyedi fogyasztásnak megfelelően. Mint a lakótársak általában.

2017. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%
Hàt épp azért mert 5szôr tôbbet keresel.
2017. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
20%
A közös kasszának is vannak válfajai: mondjuk vedd el az ő pénzét is és adj neki zsebpénzt belőle, a többit meg költsd a közös dolgaitokra.
2017. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%

Mondja meg ő, hogy mi a baj vele. Abból, hogy kiakad, nem derül ki semmi, magyarázza el.


Amúgy mi úgy oldjuk meg, hogy dobunk valamennyit a közösbe (én többet, mert én is jóval többet keresek), amiből kijön a kaja, a lakás meg a többi alapvető dolog, a többi pedig privát pénz marad. Így megmarad a közös kassza és a külön pénz előnye is.

2017. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Nekem se esne jól, ha a pénze fontosabb volna, mint mi.
2017. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
61%

Mondja meg ő, hogy mi a baj vele. Abból, hogy kiakad, nem derül ki semmi, magyarázza el.


Amúgy mi úgy oldjuk meg, hogy dobunk valamennyit a közösbe (én többet, mert én is jóval többet keresek), amiből kijön a kaja, a lakás meg a többi alapvető dolog, a többi pedig privát pénz marad. Így megmarad a közös kassza és a külön pénz előnye is.

2017. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
22%
Azért kellene, hogy neki olyan élete lehessen, ami önerejéből nem lenne elérhető neki. Ha nem teszed önzőnek számítasz.
2017. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!