Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar, ha a párotok iszik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten mértékkel fogyasztunk alkoholt, egyáltalán nem zavar. Ha megkívánjuk iszunk egy kis bort, vagy sörözünk, alkalmanként eljárunk bulizni és becsiccsentünk. De ezek nem minden naposak. Alkoholistával nem járnék.
2017. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ? Alkalomadtán otthon megiszik pár pohárka bort? Tök oké. Esetenként kicsit túlzásba esik ( = spicces, de azért a világáról tud)? Tök oké.

Minden nap be van nyomva? Nem oké. Össze vissza hányja magát bulikban, nem gondol arra hogy haza kéne menni, elájul? Nem oké. Nem bír ki x időt pia nélkül? Nem oké.

2017. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyutt szoktunk 1-2 hetvegente a baratokkal. Semennyire nem zavar. Neki rossz, ha sokat iszik, nem nekem :DD
2017. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem borzasztóan zavarna ha esténként bűzlene mellettem az alkohol szagtól.
2017. jan. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Eddig kétszer láttam ittasan, de akkor se részegen. Ebből egyik alkalommal szilveszterkor.

Még az esküvőnkön se volt becsípve, bár egy pár pohár sört vagy bort mindketten ittunk.


Ez így, ebben a formában számomra teljesen elfogadható.

Egy éve tervezi, hogy kijön a haverja, és berúgnak. Azóta áll a pincében egy karton sör, érintetlenül.

Legfeljebb megiszom én, apránként. ;)


Sajnos volt olyan pasi, akiről egy-két randi után kiderült, hogy iszik. Nem vártam meg, hogy kiderüljön, milyen szinten alkoholista, nagyon gyorsan kiraktam. A rendszeres ivászat, lerészegedés stb. nekem akkor se fér bele, ha nem kötekszik, csak jó hangulatban tántorog.

2017. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha lehet, azért részegre ne igya magát, de egy kis esti borozás bőven belefér. Én sem vagyok az az alkesz típus, nem is nagyon bírom az alakoholt, de egy jó bor, vagy néha egy kis sör jól tudni esni.


30F

2017. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kialakult bennem a zéró tolerancia az itallal kapcsolatban. Legutóbbi barátnőmet épp az ivása miatt küldtem el, igaz, ő már finoman szólva túlzásba vitte. Én korábban sem ittam, de most már a páromtól sem viselném el...
2017. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, nehezen viselem el. Megiszik hétközben 1 üveg bort meg négyesével issza a sört. Én magam nem szoktam inni. Jól érzem magam nélküle is.
2017. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, mert én soha nem iszok alkoholt. Nem is ízlik az alkohol, meg elvből se iszok, és hál isten a barátom is csak akkor iszik egy keveset ha a barátaival van. Eddig csak egyszer volt részeg, de akkor még nem ismertem, és azt mondta hogy többet nem is akar az lenni. Amúgy ha más iszik, és ilyen "kedves,vicces részeg" lesz az nem zavar, de ha agresszív hát azt nem bírom.
2017. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
én örülök neki, és még biztatom is. azért a napi 2 liternek illene meglennie, mert elvileg a kevés folyadékbevitel egészségtelen.
2017. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!