Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar, ha a párotok iszik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 23:35
1 2
 11/14 omba ***** válasza:
Ha mindennap iszik, akkor aggódnék. Ott kezdődik a betegség.
2017. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is iszom,naponta 2-3 liter vizet üdítőt stb :D Úgy szint ő is!

Amúgy meg,ha mértékkel fogyaszt alkoholt, nem zavar. De nagyon ritkán iszik meg csak együtt ha olyan alkalom van

2017. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Évente talán 1-2 alkalommal iszik, akkor is keveset munkahelyi karácsonyozás alkalmával, illetve szilveszterkor együtt iszunk egy picit. Konkrétan az együtt töltött majd 7 év alatt egyszer sem láttam részegen, szóval egyáltalán nem az a fajta:)

Olyannal nem jöttem volna össze aki heti, vagy akár havi rendszerességgel iszik, nekem ez sok, nem jártam soha alkeszokkal.

2017. jan. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha csak pár sört iszik meg, vagy egy-két whiskey-t, az nem zavar, de ha már erősen spicces, akkor az már zavar.


Bár nekem az apám alkoholista volt egész életemben, mindig el kellett viselnem, most is el kell viselnem amikor hazajárok az egyetemről, így ezért zavar.


Szerencsére a párom ezt megérti, és amikor vele vagyok, figyel erre (többnyire), ritkán fordul elő csak, hogy nagyon spicces állapotba kerül. Ha pedig nem vagyok ott, annyit iszik, amennyit akar, de azt is mértékkel, sosem hányik, mindig tud járni, stb. Mondjuk alapból ritkán vannak ilyen ivós összejövetelek is.

2017. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!