Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm szeretethiányos?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondogatja, hogy neki hiányoznak az apró kedvességek, meg hogy sokkal több szépet mondjak neki.

De nem értem, miért akarja ezeket, nekem félévente elég egy kedves szó mégis neki mennyi kéne és mit kéne csinálnom?


2017. jan. 27. 09:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ezért írtam ki a kérdést, mert szeretnék tenni...

De azon kívül konkrétumot senki nem írt, hogy vegyek neki a kedvenc csokijából. Miket kéne még csinálnom?

2017. jan. 27. 10:12
 12/21 A kérdező kommentje:
Szoktam neki azt mondani hogy csinos meg lefekvéskor amikor neten elbúcsúzunk, hogy szeretem
2017. jan. 27. 10:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Bocsi, nem bántásból, de szerintem ez így nem fog sokáig működni.
2017. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan mondom, ha pasi lennék, mindegy lenne, hogy nézek ki, minden csaj imádna, mert állandóan bókolnék, és nem megjátszósan vagy nyálasan.
2017. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Szoktam neki mondani, hogy csinos, meg hogy szeretem, nem tudom mit csinálhatnék még, semmi konkrétat nem írtok
2017. jan. 27. 10:19
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ember, komolyan azt várod, hogy találjunk ki bókokat helyetted? Mert lehet róla szó, de akkor én is részesüljek a lányból, jó?
2017. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan nyomasd a bókokat addig, amíg nem mondja, hogy elég. Ne mindig ugyanazt, kreatívan kombináld össze a dolgokat és mindig mást dícsérj meg rajta. Főleg a testét, de a személyiségét is.


Amúgy akkor lenne leginkább kibékülve magával, ha feltennéd egy társkeresőre vagy elküldenéd bulizni és mindenki bepróbálkozna nála.

2017. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%
Őszinte leszek, tapasztalatból beszélek. Tudom, hogy elvakít a szerelem, meg hogy első kapcsolatod, stb, de az eszedre hallgass. Kiírtad a kérdést, mert tudod, érzed, hogy ez így nincs rendjén, valami nem normális. Menekülj az ilyen lányoktól. Az ilyen szeretethiányos lányok érzelmileg labilisak, ne bonyolódj bele jobban. Minél tovább húzzátok, annál nehezebb lesz szétmenni és érzelmileg is zsarolni fog. Te még nem látod ezeket a jeleket, mert fiatal vagy, de higgy nekem. Menekülj és keress egy lelkileg egészséges lányt.
2017. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Derwer ***** válasza:

Nehezen hiszem el, hogy valaki tényleg ennyire ne lássa mire van szüksége a nőjének/párjának, hogy miből áll az odafigyelés. Lövésem sincs, hogy ha ez ennyire nem megy, akkor meddig tarthat egy kapcsolat, de az is igaz, hogy legalább szeretnél változtatni. Legyen hát itt pár konkrétum:

-Virágot nem csak 3 havonta lehet vinni, hanem hetente is. Nem csak virágostól, van mikor csak "lopok" egy valamit a közterületen éppen virágzó akármiről.

-Az ölelést, bújást a legtöbb nő igencsak szereti. Folyamatosan.

-Az általános udvariasságot is szeretik a nők. (ajtót kinyitod, nem hagyod cipekedni, jobbodon közlekedik mindig és hasonlók)

-Apró bókokat, főleg ha pont kifestette a szemét, is nagyon szeretik. (többnyire csak miattad csinálja) Vagy csak éppen mosogattok és akkor is meglehet simogatni (pl a fenekét), és megemlíteni, hogy milyen szép.

-Mikor bevásárolsz, extraként lehet vinni valami kis apróságot, amit szeret. (pl túrórudi vagy bármi)

-Szervezz te is programot, hogy érezze törődsz vele. (ez lehet egy klasszikus étterem/mozi,kirándulás, bármi. A lényeg, hogy érte, értetek és nem érted)



Viszont a fentiek, és bármi egyéb kommentben is maximum irányelveket fogsz találni, mert semmi esetre sem szigorú szabályokhoz kötött, mint a programozásod. (BTW: Én is ITs vagyok, így van esély. ;) )

28F

2017. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19.: köszi :)
2017. jan. 27. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!