Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm szeretethiányos?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondogatja, hogy neki hiányoznak az apró kedvességek, meg hogy sokkal több szépet mondjak neki.

De nem értem, miért akarja ezeket, nekem félévente elég egy kedves szó mégis neki mennyi kéne és mit kéne csinálnom?


2017. jan. 27. 09:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ő máshogy igényli a szeretetet mint te. Ebben nem hasonlítotok.

Volt ilyen párom. Ezért simán hisztizett. Azt mondta miért nem mondok neki szép dolgokat. Még példákat is mondott, erre mondtam neki de ezek nem igazak..... Azt mondja nem baj de neki jól esne.

Én meg mondom egy kapcsolatban nem fogok hazudni, olyan dolgokkal bókolni amik nem igazak ,amiket nem is gondolok komolyan.

Miért nem mondom napi 10x hogy szeretlek mert hogy ő mondja nekem,stb....

Aztán a sok szeretlekezése ellenére mégis megcsalt szal annyira nem szerethetett....

Így kénytelen voltam elhagyni, 2 éve ennek már és nem bántam meg hogy vége lett. Mert van akinek ez normális és ha ebben is egyeznek akkor az jó. De ha nem , ha az egyik mashogy mutatja ki a szeretetèt, nem szavakkal, ajándékokkal, és ez már nem tettszik a másiknak na akkor kezdődnek a gondok.


Persze megpróbàlhatsz a kedvében jàrni hàtha fog menni hosszú távon is és nem fogod tehernek érezni. Nyilván ha amúgy jó a kapcsolatotok.

Nálunk èn is próbàltam, de aztàn mindig jött újabb és újabb kifogásokkal hogy most ez meg az miatt érezte hogy egy érzéketlen bunkó vagyok . Aztàn màr a végén komolyan nem tudtam most én vagyok a hülye vagy mi van?

De az idő engem igazolt...már többször mondta hogy miért mentünk mi szét , meg hogy hülye volt , màshogy kellett volna hozzá állnia. Ez van mondom ez a vonat már elment. Meg az emberek amúgy sem változnak, ugyanaz lett volna egy idő után megint, meg én megcsalást nem bocsàjtok meg.


Amit előttem írtak tényleg jók , meg lehet próbálni.

Sok sikert!

2017. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!