Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem úgy, hogy egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem úgy, hogy egy kis szünetre lenne szükségem? Baj?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátom meg 21. Több mint két éve vagyunk együtt. A szünetet nem úgy értem, hogy kipróbálni mással, vagy kibulizni magam vagy valami, egyszerűen egy kicsit egyedül akarok lenni. Mindig is kicsit befele fordulós voltam, aki szeret visszavonulni kicsit a maga világába és olvasgatni vagy növényeket ültetgetni, rendezgetni, esetleg elmenni kutyákkal az erdőbe sétálni. Amióta viszont járunk, nem nagyon tudom, kicsit kiélvezni az egyedüllétet. Hétköznap nincs időm semmire, mert suliba vagyok elég sokáig, meg otthon is sokat kell tanulnom, hétvégén meg amúgyis többnyire náluk vagyunk (oka is van, de ne menjünk bele) és már kezd sok lenni.

Lehet, hogy gáznak tartjátok, hogy ilyen magamnak való vagyok, de ez van, úgyse fogok már változni, meg nem is akarok.

Csak hát nem tudom, hogy lehetne megvalósítani ezt, hogy mindenkinek jó legyen. A barátom kb. minden nap velem szeretne lenni. Én is szeretek vele lenni, meg szeretem is, szóval nem értem.


2017. jan. 27. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ehhez nem szünet kell, hanem.... (kapaszkodj meg) kommunikació a kapcsolatban! Hogy neked ezek az igenyeid, neki meg ezek, es hogyan lehet ezeket talalkoztatni. Ez nem magatol tortenik, hanem kommunikacioval.
2017. jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem fogok már változni és nem is akarok." Ezt melyik könyvedben olvastad ? 20 évesek vagytok, nem 120 évesek. Abban az egyben biztos lehetsz, hogy változni fogsz :D. A szünet pedig enyhe eufemizmus a szakításra. Beszéljetek erről ahogy egyes is javasolta. Vagy dobd ki, de ne húzd az agyát szerencsétlennek.

30/f

2017. jan. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni erről, de nem könnyű arra megoldást találni, hogy ő mindig velem akarna lenni én meg nem, főleg, hogy ő nem enged a saját igényeiből...

Úgy értem azt, hogy nem fogok változni, hogy introvertált voltam mindig is, soha nem leszek egy nagy társasági ember. Másban lehet, de ebben nem hiszem, hogy sokat fogok változni, hisz nem is akarok.

2017. jan. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!