Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne vegye természetesnek, hogy én mindig ott vagyok neki?

Figyelt kérdés

Még elég friss a kapcsolatunk de már most kezdem azt érezni, hogy túlságosan magának értetődőnek veszi azt a barátom, hogy én vagyok neki és semmit nem kell értem tennie, bármit megtehet mert én úgysem hagyom el.

Nyilván mellette állok, segítek neki, támogatom de úgy érzem mintha ez sok lenne, pedig ezek alap dolgok szerintem.


Mit tegyek illetve mit ne tegyek? Ő az első normális kapcsolatom, kérlek segítsetek, ha már voltatok ilyen helyzetben.

21/L


2017. jan. 28. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg ez a "természetesnek veszi" dolog?
2017. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedsz vele?
2017. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ami bejött- talán kicsit játszmás dolog, de inkabb annak mondanám, hogy megtanulsz nem függeni a társaságától: ne keresd folyton te. Hagyd, hogy hiányozz neki egy idő után, hogy azt lássa, hogy nem csak ő a te teljes életed, hanem igenis vannak hobbijaid, vannak barátaid és jól tudod magad nélküle is érezni
2017. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval, márcsak magad miatt is legyen életed.
2017. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel önmagadat a kedvéért. Ha valamihez nincs kedved, vagy máshogy szeretnéd, nyugodtan mondd meg neki. Egy jó kapcsolatban nincs alá-fölé rendelt viszony, csak mellérendelt.
2017. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!