Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szívem és eszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szívem és eszem mást mond?

Figyelt kérdés
Történetem nagyon szomorú. Megismerkedtem idestova 2 éve egy fiatal csinos nővel. Kapcsolatunk jól alakult nagyon egy húllámhosszon voltunk. Egyik hétvégén bemutatott a szüleinek. Édesanyja nagyon megkedvelt (ő hordja a nadrágot otthon) szinte meseszerű volt. Azonban a meséből hamar valóság lett mivel egyik napról a másikra megutált. Ennek az volt az oka, hogy koholt vádakkal, hazugsággal mocskolt be engem egy közös ismerősünk az anyja szemében. Ez odáig fajult, hogy több esetben is arra kényszerítette a lányát (testi fnyitéssel is) hogy hagyjon el engem Mivel szerettük egymást úgy gondoltam megkérem a kezét és akkor vége lesz ennek a kálváriának. Meg is történt a lánykérés igent is mondott. Azonban ismét egy váratlan fordulat történt mivel egy nap közölte velem "márpedig ő nem fog elköltözni otthonról" és ő neki a falujában karrierje van mint ápolónő és ezt nem akarja feladni mert megharcolt ezért. Nem értettem ezt mivel olyan nem normális helyzetben élt otthon hogy örülni kellett volna hogy megszabadul. Mivel vita sora következett és én nem mentem bele abba, hogy odaköltözzek (mit éljek egy olyannal aki a hátam mögött lemocskol engem mindennek) a gyűrűt vissza kértem és szakítottunk. Ezután sajnos engedtem a gyengeségemnek (szívemnek) és sorozatos bocsánatkérések közepette ismét egy párt alkottunk. Ez követően a szülei nem beszélnek vele, folyton mocskolják különböző prostituáltnak valamint nem szólnak hozzá egy szót sem. Én szüleim nem így viszonyultak ehhez, csak annyit jegyeztek meg hogy van több nő is a világon és jó lenne-e nekem ha ilyen dilis családba nősülnék be akik még pluszban utálnak is engem mint a sz...rt.
2017. jan. 28. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen problémakörben, de eddig mindig az eszemre hallgattam, nem bántam meg sosem. Hogy miért? Mert a te esetedben, a "rózsaszín ködös" időszak alatt az intenzív érzelmek még képesek ellensúlyozni azt, hogy a családja kb. utál, na de mi lesz utána? Nem lesz eleged abból, hogy a szülei mindent megtesznek, hogy ne legyetek boldogok együtt, nem fogod "megunni" hogy céltábla leszel/lesztek? Ki fogod bírni ezt a helyzetet 2-5-10 évig?
2017. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szergej55 ***** válasza:
Mindig az eszedre hallgass.
2017. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan nagy a szerelem, akkor fogjátok magatokat és költözzetek el onnan.

Amúgy sincs sok értelme annak, hogy úgy kérted meg, hogy nem éltetek együtt, ne haragudj.

Elég gázos a sztori.

2017. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem írsz a barátnőddel való kapcsolatodról, pedig az itt a lényeg. van, akiért érdemes hallgatni a szart vagy kiállni mellette. egész márképp is el tudnám mesélni ezt a történetet, csak a te leírásod alapján.


pl. a barátnődet nagyon befolyásolták a szülei, és közel akart maradni hozzájuk meg a szülőhelyéhez, most viszont szembefordult velük, és veled tervez.


így egész másképp néz ki.

2017. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!