Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap egy csaj vegigsimitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy csaj vegigsimitotta a parom hatat. Jogos a kiakadasom?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kis barati osszejovetelt tartottunk. Kb. 7-en voltunk ismerosok es egy idegen leanyzo.

Semmi bajom nem volt vele, egeszen addig, amig egyszercsak annyit latok, hogy elment a parom mellett, megfogta a parom hatat es vegigsimitotta. Erre hangosan felszolaltam, hogy ez mi? Mire a parom oda nezett es nem szolt SEMMIT. Egy ora mulva kozli a parom, hogy en mit feltekenykedek mert a lany hozza sem ert. O nem erzett semmit.(ergo honnan tudja, hogy az a bajom, ha nem is erezte?).

Mondtam neki hogy lattam o meg a lanyt vedte hogy hozza sem ert.

Ezek utan egyfolytaban kedveskedett a lannyal.

Oke hogy idegen lany de ez azert serto ram nezve. Attolmeg hogy nem kell sulve fove a paroddal lenni hatarok azert vannak.


2017. jan. 28. 12:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben odamentem volna a csajhoz, és a földön húztam volna végig hajánál fogva, miután hasbarúgtam. Utána majd meggondolja kit simogat.
2017. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%
Egy féltékeny hisztérika vagy. Fordított helyzetben te mit szólnál? Szerintem ugyanazt, amit a pasid.
2017. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
12.: persze, hisztérika...téged biztos nem zavarna, ha a barátnőd fenekét megsimogatná egy másik férfi egy összejövetelen
2017. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%

Ennyire hisztis vagy, ne menjél társaságba. Mit vársz? Elmentek társaságba és a párod, mint aki karót nyelt, álljon a sarokba? Az, aki társaságba, párja előtt akar félre lépést össze hozni, kettőig nem tud elszámolni.

Tényleg akar valamit más nőtől, azt nem előtted fogja megtenni.

2017. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
#13 A fenék meg a hát szerinted ugyanaz?
2017. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Máskor állj mindig a pasid mellé ,körözz körülötte és vicsorogj ahogy egy másik nőstény 2 méternél közelebb jön. Haraphatsz is nyugodtan. Közben mondogasd az: 'Ő az enyém csakazenyém 'mondatot..
2017. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem tudom, engem is zavarna és én is szóvá tenném Fordított esetben a párom is kiakadna
2017. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg engem is zavarna, de nem csinálnék jelenetet. A barátom úgyis seperc alatt lerendezné, ha meg mégsem, megmondanám neki négyszemközt. Ha miután tudja, hogy zavar, még kitüntetett figyelmet is fordítana rá, felállnék és otthagynám a francba. :)

Persze, egy hátsimítás nem túl nagy dolog, de ha tudom, hogy a páromat zavarja, nem teszek rá még két lapáttal...

2017. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Valamelyik válaszolónak: Már bocs a csaj simítja meg és a pasi a tiszteletlen? Ehh....

Pofon kellett volna vágja a csajt vagy mi , ne röhögtess màr....


Kérdező, nyugi vannak ilyen ribik ,jobb szó nincsen rá.

Pasid gondolom nem akart konfliktust.

Valószínűleg nem is volt túl kedves mint ahogy te írod a lánnyal. Csak a féltèkenység ami termèszetes ilyen esetben, ezt érezteti veled.

2017. jan. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Rakd dunsztos üvegbe a pasit. Kezet sem foghat vele nőnemű és puszit sem adhat.

Hamar vége lesz ennek a kapcsolatnak.

2017. jan. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!