Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is, aki csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki csak akkor boldog, ha van párja, aki szereti és ő is viszont, és egyedül boldogtalan?

Figyelt kérdés

ez mitől lehet?

lassan most szakítunk, és nem tudom, hogy éljem túl a szakítást

és utána sem hogy éljem túl a magányt?


2010. máj. 6. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggő vagy.

Én egyedül is boldog vagyok, de az igazival még boldogabb lennék:)


26.L

2010. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szomorú ha valaki a kapcsolatoktól függ...Nemrég szakítottunk a barátnőmmel és tökéletesen megvagyok egyedül. Persze jobb kapcsolatban, de csak azért, hogy ne legyek egyedül nem fogok egy hozzám nem illő lánnyal együtt lenni. Majd csak lesz valami. De az biztos, hogy nem sietem el.
2010. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, egyedül. F19
2010. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ez lenne a normális

eddig ok

2010. máj. 6. 18:48
 5/17 A kérdező kommentje:
18:48-as megkérdezhetem miért volt a szakítás?
2010. máj. 6. 18:51
 6/17 anonim ***** válasza:
1,5 évig voltunk együtt. Elmúlt a szerelem és ott maradtunk mint 2 nyugdíjas...Semmi megcsalás vagy veszekedés nem volt, egyszerűen csak voltunk egymásnak, de már alig-alig voltunk úgy együtt is. Emellett kiderült, hogy mégse illünk annyira egymáshoz, mint az elején gondoltuk. Néha beszélni se tudtunk egymással semmiről. Persze így is nehéz volt szakítani. Azóta nem is láttam:)
2010. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nálunk detto, pont ez van

csak 1 év után

és jó lenne ha ezt elmondaná, hogy ezt érzi

mert én még ott tartok, hogy lehet rosszul látom

ő meg nem mond SEMMIT

semmit nem viszonoz, sem haragot, sem szeretetet

szóval kezdem feladni

2010. máj. 6. 19:03
 8/17 anonim ***** válasza:

Mi is próbáltuk rendbe tenni. Beszéltünk is erről párszor. Végül arra jutottunk, hogy jobb lenne külön. Nem kellene ilyen fiatalon egy reménytelen kapcsolat rendbetételén ügyködnünk.

Amúgy ha beszélni se tudsz vele erről akkor az az érzésem, hogy már a rendbetétel se érdekli. Csak vegetál...

2010. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez is egyéntől függ. Én már elég hosszú ideje egyedül vagyok és nagyon szeretnék már egy olyan lányt, aki szeret és akit szerethetek. Viszont nem mindenáron... Azért nem lennék együtt senkivel sem, hogy csak úgy legyen, pedig lenne rá alkalmam.

Nem olyan könnyű normális lányt találni, de gondolom ez fordítva is így van... :(

Kedves kérdező, ha már nem éreztek semmit egymás iránt, úgy a kapcsolatotk csak egyre rosszabb lesz, egyre több feszültséggel. Váljatok el békével és hidd el, idővel jobb lesz és nem fogod megbánni.

2010. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

félek, hogy nem találok normálisat

eddig is nagyon nehéz volt őt megtalálni

aki erre meg kihűl, mialatt én értékeltem minden pillanatot Vele

a társkeresők nem jöttek be

szórakozni nemigen járok, mert bulizós amúgy sem kellene, amúgy meg bnőim nincsenek (anyák lettek)

2010. máj. 6. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!