Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elhagyni, már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhagyni, már csak ő van nekem. Betegesen féltékeny a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Az összes barátomat elveszítettem már miatta. Mindenkit elkerget mellőlem. Zaklatja a barátaimat, hogy hagyjanak engem békén, mert bolond vagyok...azt akarja, hogy csak vele foglalkozzak. Volt egy fiú barátom is, őt is elkergette mellőlem, mert állandóan zaklatta, és már elege lett. Mert kavart a hátam mögött, mivel felfüggesztettem a facebook fiókomat, ő azt mondta neki, hogy én tiltottam, és utálom őt. Ezen nagyon kiakadtam, elkezdtem vele kiabálni emiatt, erre ő megfogott elkezdett rángatni, és a falhoz vágott. Meg hozzám vágott egy tálcát is. Egyszer szakítottam is vele emiatt, de nagyon kötődöm hozzá. Akkor össze jöttem egy másik sráccal, őt is elkezdte zaklatni, hogy én bolond vagyok, és ne foglalkozzon velem. Akkor meg is fenyegetett, hogy tönkre teszi az életem, mert sok dolgot tud, amivel vissza tud élni. A barátnőimet is már teljesen maga mellé állította, azt hiszik, ő a normális. Nem tudom mit tegyek már, teljesen össze vagyok zavarodva. Nevelőapámra is rá fogta, hogy perverz, és ne legyek egyedül otthon vele, mert megerőszakol. Mert hülyeségből azt mondta, hogy elfenekel. Azt mondta legyek vele bunkó, mert biztosan le akar velem feküdni. Én akkor meg is tettem, mert elegem volt már az állandó megaláztatásból. De engem néznek hülyének miatta. Teljesen magamba vagyok fordulva, nincs kedvem az emberekhez, de ő ennek örül. Előtte egy életvidám lány voltam, mindenkivel jóban voltam, most meg állandóan konfliktus helyzetekbe kerülök.

19L



#kavarás #megaláztatás #féltényenység
2016. júl. 23. 03:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod nekem mondani, hogy mit szeretsz te egy ilyen emberben úgy mégis ? xD
2016. júl. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem tudod elhagyni? Gondolod, majd megváltozik a kedvedért, ha lassan 3 év alatt nem ment?

Ne haragudj, de hatalmas idióta vagy eleve már azért, mert eddig hagytad terrorizálni magad. Dobni kellett volna rögtön az első olyan húzás után, amivel befolyásolni próbálta az életedet. Ha nem vagy hajlandó véget vetni ennek a komédiának, akkor vess magadra, ha továbbra is magányos, depressziós és boldogtalan ember leszel, akit a világon mindenki leszar, és még a párja is veri.

2016. júl. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A bántalmazó párkapcsolatok kialakulásának első fő jele, hogy megpróbál elszeparálni téged a külvilágtól, összes ismerőstől. Elintézi igy magadra maradj, csak ő legyen neked, pénzügyileg is tőle függj. Majd ha olyanja van, megver.
2016. júl. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Teljesen.beláthatod, hogy a kötődésed nem szerelem, hanem valami beteges ragaszkodás. HAGYD OTT!

Pszichológust keress fel, ő segít útmutatást adni a zavarodottságodban, és segít feltárni, hogy miért van benned ilyen beteges ragaszkodás

2016. júl. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Inessential ***** válasza:

Jó nagy gyökeret fogtál ki.


"Én akkor meg is tettem, mert elegem volt már az állandó megaláztatásból."


Mit tettél meg?

2016. júl. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

A barátod beteg.

Nem vicc.

Elmebeteg.

Minél tovább maradsz vele,annál nehezebb lesz elhagyni.

Nem szeret, ezt jobb,ha tudod.

Ez nem a szeretet jele,beteges birtoklási vágy,nem több.

Szakíts vele,és beszélj a nevelőapáddal.

Lehet helyre kell tenni ezt a gyökeret.

Ez egy bántalmazó kapcsolat, amiben teljesen le fogsz épülni mentálisan.

Már jócskán el is kezdődött,szerintem te is érzed.

Empátia.

Az első, amit vele kapcsolatban ki kell zárnod, különben soha nem fogod tudni elhagyni.

Nagyon kötödsz hozzá.

Hát persze, ez az ő "áldásos tevékenységének" köszönhető.

Minél értéktelenebbnek érzed magad, annál többre tartod a kapcsolatot vele.

Elvág a külvilágtól, a barataidtól, hogy ne láss tisztán,hogy könnyebben irányítani tudjon.

19 éves vagy.

Közel 3 éve együtt vagytok.

Semmi tapasztalatatod nincs, párkapcsolatok terén feltételezem.

Tessék magad osszekapni, és szakítani vele.

Fog az menni,fel a fejjel :)

2016. júl. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az a nő, aki bántalmazó férfival kerül érzelmi kapcsolatba, kezdetben még a szenvedélyes szerelem

jeleként értelmezi a férfi birtokló figyelmét. Eleinte még hízeleghet neki, és biztonságot nyújthat

számára az a tudat, hogy partnere ennyire intenzíven érdeklődik élete legapróbb részletei iránt.

Ahogy a férfi egyre jobban uralkodni kezd felette, a nő bagatellizálhatja vagy mentegetheti partnere

viselkedését - nemcsak azért, mert fél tőle, hanem azért is, mert szereti. Ahhoz, hogy ellenállhasson

a fogsággal kialakuló érzelmi függésnek, egy új, független szemszögből kellene néznie helyzetét,

ami nyílt ellentmondásban áll bántalmazója hiedelemrendszerével. Nem csupán a bántalmazó iránti

empátiáját kell legyőznie magában, hanem már kialakult érzelmeit is el kell fojtania."

2016. júl. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bence_ ***** válasza:
50%

"Az összes barátomat elveszítettem már miatta."

Tévedés. Barátaidat magad miatt vesztetted el. Pasidat választottad helyettük.

Önbizalom hiányod van, nem szereted magad. És mivel szeretetre mindenkinek szüksége van ezért vagy vele mert ő "szeret". Ezért se tudod elhagyni. Ő valami hasonló cipőben jár, ezért vagytok együtt.

Menj el egy pszichológushoz és segítséggel rakd rendbe az életed. Persze ha csak akarod.

2016. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagy levego es minden kapcsolatot megszakitani vele.Pontosan tudom mirol beszelsz sajnos.Akik tenyleg a barataid,visszaternek az eletedbe.Es az eletkedved is.Csak lepj vmerre,ettol bmi jobb...
2016. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nagy valoszinuseggel pszichopata. Nem vicc.

Menekulj ebbol a kapcsolatbol!

Orultnek allit be masok elott, szerinted ez a szerelem jele? Tévedsz.

A kedvesnek pszichiáterre van szuksege.

2016. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!