Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fizessen nekkem a munkámért?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem dolgozni a párom cégénél. Vállalkozása van, eddig egyedül munkálkodott. Nem tudok pénzt elfogadni tőle, ezért kitalálta, hogy amikor megyek szemüveget cserélni, ő fizeti. De nekem az is kényelmetlen lenne. Mégis, ha dolgozom, valahol normális lenne, hogy pénzt kapjak érte. Véleméy, javaslat?
2017. jan. 29. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a gondod... ha nála dolgozol, akkor jelentsen be, és adjon fizetést a munkádért, ilyen egyszerű. Nem kell túlspilázni, nem eltartana, nem a szexért fizetne, hanem a munkádért. Ha ezt hosszú távon szeretnétek, akkor el kell tudni választani és megfelelő helyen/módon kezelni a dolgokat, különben nem fog menni!
2017. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hülye vagy kérdező. Feketén dolgozol egy cégben, de nem csak, hogy semmilyen szinten nem vagy bejelentve (tehát nem fizetnek utánad adót, tb-t, nyugdíjjárulékot...), de még zsebbe sem kapsz pénzt.

Megbetegszel, veheted az összes receptes gyógyszert teljesáron, és még azt is kiszámlázzák, hogy a házidoki felpillantoptt az asztaltól, mikor beléptél a rendelőbe.

Neadjisten szülsz egy gyereket, és épp csak annyira leszel jogosult, amit egy utolsó munkakerűlő megélhetési gyerekgyáros is megkap.

Arról már csak ne is szóljunk, hogy mi lesz ha netán szakítotok.


A kedves párodról is megvan a szép véleményem, nem csak mint vállalkozóról, de mint emberi lényről is.

2017. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kéne ingyen dolgoznod. Én a testvéremnek szoktam néha besegíteni és fizetni szokott érte és be is jelent azokra a napokra.
2017. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!