Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom a párom gyerekeit! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a párom gyerekeit! (? )

Figyelt kérdés
Őszinte leszek,soha nem bírtam elviselni más gyerekét,nem is kicsikről van szó,mert huszonévesek,ők se közeledtek,én próbáltam,de az is sekélyes volt,nem jött össze.Ők találkoznak az apjukkal rendszeresen,ez engem hidegen hagy,idegen lények számomra,párom nem erőlteti az egészet.Engem az érdekelne konkrétan,ha a párom véletlenül meghal,például egy közösen megszerzett házban ,halála esetén bele tudnak kötni a gyerekei is ?
2017. jan. 29. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kozos tulajdonu hazbol halaleset eseten termeszetesen a tulajdonreszbol reszesednek a gyermekei, de neked haszonelvezeti jogod lesz ra.
2017. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak nem te vagy apa nője?:)
2017. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: ez nem nyilvánvaló? Párjának szólítja többszörösen is a szövegben..
2017. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkora egy szánalmas kis k. vagy.
2017. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a ház 50%-a az apáé, akkor halála után ezt osztják 3 részre: 1-1 rész a gyerekeké és 1 a feleségé, aki haszonélvezetet kap. De ha nem vagytok házasok, akkor nem biztos, hogy így van.
2017. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, söt, már most kezdj el barátlkozni a gondolattal, ha a párod normális apa, mindent a gyerekeire fog hagyni.

Amugy persze, nem kell velük joban lenned, amig békén hagyod öket és nem hangolod ellenük az apjukat, azt csinálsz amit akarsz.

2017. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen igaz amit az utolsó írt. Engem meg a testvérem is otthagyta egy nőért, abszolút nem beszélünk már szinte - csak ha mi hívjuk őt, vagy ünnepekkor.
2017. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!