Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt mindig, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt mindig, ha elmegy csavarogni a barátom?

Figyelt kérdés

Már 3 éve vagyunk együtt a barátommal, és még nem lakunk együtt. Velem általában heti 2x, max 3x találkozunk egy fél napra. Ha este ír neke, hogy elmegy a barátaival ide meg oda, van mikor a munka miatt megy el (mert a barátja a főnöke is), de van mikor csak találkoznak a régi haverjaival..és őszintén, nagyon féltékeny vagyok, legszivesebben el se engedném...:(

Én tudom, hogy ő nem csajozik, de a barátai általában szoktak, és nem a barátomban nem bízok, hanem a haverjaiban..

Én nagyon ritkán kb havi szinten talizok a barátnőimmel, többször sose érnek rá, de a barátom meg hetente 2x is lemegy pl "munkaügyben" este megbeszélni a dolgokat...

Nem tudom miért vagyok ennyire féltékeny, pedig tudom hogy valamikor csak ketten a haverjával vannak fent a haverja házában, és csak dolgoznak..de akkor se szivesen engedem el..:(

Biztos velem van a baj, vagy micsoda?


Köszi a válaszokat

23 L



2016. júl. 12. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elengeded? heheh drágám ő egy külön álló ember szabad akarattal, oda megy ahová akar.. Ha alacsony az önbizalmad, akkor tedd rendbe.
2016. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod, veled van a baj!!!


A pasid adott rá okot, hogy féltékenységi rohamot rendezz?

Önbizalom hiányos vagy, azért is vagy féltékeny a nagy semmire.

Állítólag megbízol a barátodban, akkor meg miért vagy féltékeny? Nem kell a kifogás, hogy a haverjaiban nem bízol meg egyebek. Most te kivel jársz? A haverjaival, vagy a pasiddal? A pasidban kell megbízni kislány!!


Nincs jogod megtiltani, hogy hova menjen! "legszivesebben el se engedném."


Tegyél rendet magadban agyilag és nőlj fel!


Szeret téged? Kimutatja, hogy fontos vagy neki?

Ha igen ezekre a válasz, akkor meg mi a problémád?

2016. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mondja hogy szeret...de alig mutatja ki...közömbös velem, nagyon ritkán vannak olyan pillanatai, hogy megölel és hozzámbujik...

Szóval bizonytalan is vagyok, hogy szeret-e...


Ősszel össze is költözünk már, kinéztem egy albit debrecenben és picit félek, hogy ott is ugyanaz menne-e?

Hogy ő mindig elmegy otthonról, engem zavarna :)

2016. júl. 12. 21:46
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaa amúgy nem vagyok önbizalom hiányos, sajnos ép ellenkezőleg.. :D
2016. júl. 12. 21:47
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

És kinyitottad már a szádat és elbeszélgettél már erről a pároddal, vagy csak itt sírsz először tanácsért?


Ezt vele beszéld meg ne tőlünk kérj tanácsot!

2016. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

"Jaa amúgy nem vagyok önbizalom hiányos, sajnos ép ellenkezőleg.."


Ne hazudj magadnak.


Az indokolatlan féltékenység mögött minden esetben egy önbizalomhiányos ember áll.

2016. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"nem a barátomban nem bízok, hanem a haverjaiban"

Miért, mit gondolsz, a haverjai lekötözik, kést tartanak a torkához, és ráültetnek egy prostit? Ez a "benne bízok, de a másikban nem" a világ leghülyébb szövege. Csak azt lehet belevinni a rosszba, aki hagyja magát.

2016. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért vagy féltékeny, mert nem veled van.


Szerintem neked több lenne az igényed a heti 2-3x találkozásnál, és zavar téged, hogy nem veled van, hanem a barátaira fordítja az idejét.

2016. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

'és nem a barátomban nem bízok, hanem a haverjaiban.. '


Micsoda ócska kamu :D Egy kapcsolatban szted kiben kell bíznod?

2016. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8/9 eddig szerintem neked van igazad :)

Tényleg nekem több lenne az igényem, hogy többet találkozzunk, helyette meg a hülye barátaival lóg...

meg mondom azért is vagyok ilyen biznytalan, mert nem érzem hogy szeretne...:(

mindig mondja hogy szeret stb...csak olyan közömbös velem mindig, a haverjaival meg jól el van

2016. júl. 13. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!