Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl reagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom? Többi lent

Figyelt kérdés

szerintetek másra vágyik a barátom??? magyarázat:

Több mint egy éve vagyok együtt a barátommal és azt vettem észre h mostanában sok lányt megnézeget facebookon is meg persze élőbe is.. (van akikel régóta járna és azok előtt menőzik előveszi a pénzt stb.) és persze olyan nőket nézeget akiknek nem ilyen kicsi mellei vannak mint nekem hanem nagyok...... nekem azt mondta imádja a kismellű hölgyeket de azért az enyém elég kicsi olyannyira h hozzá se nyúl rá se nézz. pedig nem is tehetek róla. fenekem is ócsárolta h túl nagy..

am ha én nézek egy pasira akkor rám szól h lefeküdnék vele mi? egyébként sehova nem mehetek egyedül meg senkivel sem csak vele barátaim barátnőim sincsenek már amióta vele vagyok..próbáltam vele beszélni is erről sokszor de nem érdekli. én reagálom túl?

27/N 27/F



2017. jan. 30. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Itt meg kell állni egy pillanatra!!!

Hmmm.Te az én Nőm vagy!

Miért nem találkoztunk még???

Teljesen el vagyok szontyolodva!:((

2017. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem reagalod tul, a baratod egy kis csicska, nem ferfi, de megvan a lehetoseged, hogy lelepj mellole akarmikor, szoval magadat is minosited, hogy ilyen emberrel vagy.
2017. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Minek jottel ide magad sajnaltatni? Ha olyan ostoba vagy, hogy tovabbra is egyutt vagy egy ilyen utolso suttyoval, aki szarik a fejedre, akkor meg is erdemled.
2017. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Édes Istenem! Nem szeret, Aranybogár... hidd el, hogy nem!

Hagyd el, és keress olyat, aki igen. Úgy kellesz neki, ahogy vagy!

2017. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hàt nekem egy komolytalan fószer viselkedését tükrözi !Ha szeretne nem azt mondanà hogy imàdja hanem hogy szereti !Imádni egy havert baràtot is lehet !Sztem ràdunt és igy próbàl provokàlni hogy megkérdezi hogy lefeküdnél s ezzek meg azzal !Szànalmasan !
2017. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen szakítanom kéne tudom. De ő nem akarja mert akkor hisztizik meg azt mondja megöli magát csak az ő asszonya lehetek. és megígér mindent nekem hogy ilyen olyan szép lesz mire mondanám hogy akkor elmegyek ide le a coopba addigra mondja hogy dehogy mész énis megyek veled. ennyi volt a változásról. nemtudom ott hagyni mert nem engedd el. meg hát sajnos szeretem. véletlen se tudnék mással találkozni.
2017. jan. 31. 08:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor élvezd ezt a szuper helyzetet. Szia!
2017. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de h tudnék megszabadulni tőle???
2017. jan. 31. 09:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hogy???

Úgy, hogy kinyitod a kicsi szádat, hogy neked ez így nem állapot, a múltkor is beszéltetek erről de nem lett változás, most már eleged van, szakítasz este elviszed a cuccaidat. (Persze ehhez az kell, hogy már legyen hová menned, azt meg kell szervezned)

Vagy, ha ezt nem mered, akkor amíg dolgozik összepakolsz és számára ismeretlen helyre távozol. Elérhetőségeidet pedig letiltod, hogy ne zaklathasson.


Nem, nem fogja megölni magát, ez csak egy primitív lelki terroros mondás. Az öngyilkosság saját döntés, felnőtt már, joga van így dönteni, de ez soha nem a te hibád lesz. Nagyon kicsi az esély rá hogy megteszi, hidd el. Csak így akar lelkiismeretfurdalást kelteni.

2017. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az a baj nem tudok hova menni szuleim 200kmre laknak. mint irtam barataim nincsenek.testverekkel nem tartom a kapcsolatot. akkor megis hova mehetnek? :/
2017. jan. 31. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!