Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A párom szabadnapjain szeret meginni pár doboz sört.(nem minden szabadnapján) Néha pl egy üveg pezsgőt. Nem mindig de előfordul. Ha beüt neki a pia nem lehet vele rendesen kommunikálni,mindig csak a saját gondolatairól, saját magáról beszél másfél órán keresztül,engem alig hallgat meg. Megbeszéltük hogy kimegyünk sétálni,mondta iszik egy üveg bort. Én ezt nem szerettem volna(pedig bármikor máskor engedem neki) mert olyan állapotban vagyok,hogy kiakarom beszélni a gondjaimat én is. Kérdeztem tőle,hogy megtenne e annyit,hogy ma nem iszik a kedvemért? Erre mondta hogy ki vagyok én,hogy megmondjam mit tegyen ,ő ezt eltervezte és inni fog. :( Rosszul esett kissé. Túlreagalom? 22/L
2017. jan. 9. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul a pasidnak fontosabb az ital, mint te, rendszeresen betintázik, és neked nem az a bajod, hogy egy kezdő alkoholistával vagy együtt, hanem hogy nem tudod kiönteni a kis lelkedet.


Szerintem kicsit olvasd át amit te írtál, és kezdd el azon a törni a buksidat, hogy tényleg egy alkesszel akarsz együtt maradni, aki inkább iszik, mint hogy veled beszéljen? Aki leugat, ha nem akarod, hogy igyon egy alkalommal?

Tényleg nem értem a mai csajokat, hogy ennyire leadtátok az igényeiteket, vagy ennyire nem maradt már normális pasi, hogy csak ilyeneket tudtok összeszedni???

2017. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is csak egy értelmes fiúra vágyok,de mindig a hülyéket fogom ki.. Akkor jól érzem,hogy a pia tényleg fontosabb neki. Akkor ennyi volt. Köszönöm a választ
2017. jan. 9. 08:10
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Kitartást! Nőként írom, hogy igenis vannak még normális, értelmes férfiak, pont azért nem szabad az ilyenek mellett megrekedni, és időben tovább kell lépni!

Ha most ebbe beleragadsz, sose fogsz találkozni olyan férfival, amilyet megérdemelsz!

2017. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :) Nem adom fel, hátha egyszer sikerem lesz.
2017. jan. 9. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem reagálod túl. A barátod egyáltalán nem tisztel, ha ennyire nem kéoes figyelembe venni, hogy te mit szeretnél. Szerintem képzeld el, hogy ilyen hozzáállással hogy fogsz egyedül maradni a gyereknevelésben, a problémák megoldásában és utána lépj le.

Inni egyedül is tud, te meg találsz majd olyan férfit, akinek valóban fontos vagy.

2017. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedvesem, ezt nevezik alkoholizmusnak.

Vagy tűröd, és megvárod, amíg arcon nem vág egyszer, vagy döntesz és lépsz.

26f

2017. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!