Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés
Huszonéves pár vagyunk, pár hónapja jöttünk össze, nem tudom ez számít e a tényen, de gondoltam leírom. A barátom elutazott és tett fel egy képet, és az ex nője (aki amúgy mai napig írogat neki, de a barátom mindig csúnyán reagálja le, és már a lány el is költözött az ország másik végébe, szóval nem járnak össze) kommentelt egy szívet alá. Én megjegyeztem neki, hogy ez szerintem elég vicces így, ő pedig egy röhögős fejet írt vissza és a kommentárt is ott hagyta. Sajnos mivel nincs itt nem tudom az arcába mondani, hogy ez nekem milyen érzés, de a barátnőim szerint ez nem olyan nagy dolog, ne hisztizzek. Ti szóvátennétek vagy engedjem el?
2016. dec. 29. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már láttad, hogy durván reagálja le a csajt, meg nem érdekli stb.. akkor nem tudom min izzadsz. Sajna nincs cinikus röhögés, lesajnáló röhógés és még sorolhatnám, de ez a zuckerberg hibája, nem a palidé.

30/f

2016. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Milyen kép alá kommentelte a szívet?

Ha csak a párod van rajta, semleges háttér előtt, én a helyében törölném a lány kommentjét.

Egyéb esetben lehet "túlreagálás", de szerintem akik szerint ez kicsit sem zavaró, egy pöppet hazudnak maguknak is :)

2016. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi már nem a pasid kommentelt a csaj képe alá , én is otthagynam a helyében ,miért ne ? Egyel több csaj aki oda van értem de esélytelen...
2016. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ő van a képen.
2016. dec. 29. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az én ex pasim durvàbban űzte kb 3.honapja jàrtunk és mikor jött a valentin nap oda kommentelt az ex csajnak hogy boldog valentinapot dràgàm !Azota kidoptam de nem volt kàr érte !
2016. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. De ez jót jelent. :-)
2016. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is pitiáner dolog és borzasztóan túlreagálod, nekem el se érné ingerküszöböm. Komolyan nem értem, egy ilyenen hogy képes valaki kiborulni. Az egód ennyire törékeny, vagy a kapcsolatod ennyire bizonytalan?
2016. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!