Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 3 év után már alább adtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 3 év után már alább adtam?

Figyelt kérdés

jó szövegű macis faint csávó vagyok

Általában az olyan lányok jönnek be akik ilyen top tizesek. De sajnos ilyen nőknél hiába próbálkoztam így 3 év után belementem egy olyan kapcsolatba ahol a nő csak átlagos. 3 év után már nagyon rossz egyedül szerintem ezért jogos


2017. jan. 31. 08:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 4-esnek igaza van :D Akartam írni, hogy sajnálom a csajod, de neki se lehet sok esze, ha veled van.
2017. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

3 év alatt simán lehet olyan testet csinálni amivel minden ujjadra jut egy top10es.

Mindenki szeretne bálkirálynőt de azért tenni kell az asztalra: vagy van pénzed,kocsid és/vagy jól nézel ki. Sokszor nem az van mögötte aminek kéne illetve azt kell eldönteni mit akarsz: kapcsolatot vagy szexet. A top10es nem alkalmas a legtöbbször feleségnek, neki van egy megszokott színvonal amit nem ad le. A top 10 felfelé már nem mozdul, max lefelé, de az átlagos csajból simán lehet bomba nő, önbizalomnövelés, pici segítség kell. Velem is ez volt, a korábbi pasim lehúzott (lelkileg-pénzügyileg), ez látszott is rajtam, megváltam tőle és megismertem a férjem (nem is tudtam mit lát benne) aki fogott és lelket öntött belém, látta a lehetőséget bennem hogy ha fenékbe billen igenis jó nőt lehet kihozni belőlem, hogy igen is jól nézek ki, sovány voltam amit próbáltam takarni, helyrehozta az önbizalmam, elkezdtem ennek hatására edzeni, máshogy öltözni, segített kialakítani étrendet, együtt edzünk, felépítettünk egy életet azóta és a haverjai irigyek, hogy jól nézek ki (nem top10-nek mondanám, de formában vagyok, olyan hajam van ami illik hozzám, igényesen öltözködök, figyelek magamra, nem 5centis köröm és kiló vakolat, ribis öltözet hanem normális, stílusos saját ízlés, nem majmolás) és tudok főzni, dolgozok 12órában, ellátom a háztartásunkat, hobbi és kettőnkre is van idő, amire akarjuk ugye. Ők hajtották a fullos csajokat mert nem érték be akárkivel és közben elfogytak a feleségalapanyagok.. Sopánkodnak mindig, kérdezgetik hogy nincs-e valami normális barátnőm aki hasonló hozzám, de hát ők is már foglaltak. Maradtak azok akik lehúzzák őket, megcsalják őket (az egyik szép nemibetegséget kapott..). Sokszor egy nőn a környezet változtat, hogy hogyan bánnak vele!

2017. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ez utóbbi inkább büntetésnek hangzik, főleg, mivel magam is átlagos nő vagyok. Akkor nekem főznöm kell, meg "háztartást vezetni"?
2017. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem kötelező, viszont én így érzem magam jól, de nekem a hobbim a főzés és a gasztronómia egész fiatalkorom óta. Logisztikus vagyok, a háztartás egy könnyű szervezési feladat ahhoz képest amit néha a melóhelyen kell csinálni :D
2017. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!