Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teljesen megőrült?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen megőrült? 20/l

Figyelt kérdés

A kérdés picit félre érthető, az én legjobb lány barátnőmről van szó akiről egyre derülnek ki a dolgok, hogy milyen viszonya van a pasijával. Mióta együtt vannak egyébként is jóval kevesebbet találkozunk de idén (!!!) most találkoztunk először. Hát én teljesen kikészültem komolyan. Ti tapasztaltatok már olyat, hogy valaki ISTENKÉNT tiszteli a pasiját és gyakorlatilag teljesen a rabja lett? Ha a pasi azt mondaná neki, hogy ugorj le a 10-ről szivem csillogó szemekkel leugrana.


Ő nagyon szép de nagyon naív lány is, és vették már rá régen is pasik, nagyon kellett vigyáznom rá mert nagyon naiv de egyébként a legeslegkedvesebb ember a földön. Beszélgettünk nagyon sok mindenről szóba jött pár dolog 1%-ban a barátja mellett. Közben végig a telefonját bogarászta, beszélgetett a pasijával, amikor írt neki, hogy gyere haza akkor egyből elköszönt és ment is.


Mondok pár dolgot én nagyon kiakadtam. Azt mondta előfordul olyan, hogy engedi a barátjának, hogy belé élvezzen mert nem akarja elrontani az örömét úgy ,hogy nem is szed fogamzásgátlót! Olyankor a saját költségén rohan gyógyszerért. Gumi szóba sem jöhet mert azt a pasi nem szereti. Fogamzásgátlót nem enged neki szedni mert szerinte károsak és szétcseszik a szervezetet.

A pasi a barátnőmre betegesen vigyáz -bár bizonyos dolgokban meg betegesen felelőtlen- minden nap meg van neki szabva mennyi vitaminból mennyit kell bevennie, rendszeresen elrángatja kb havonta különböző orvosokhoz, nem engedi neki, hogy sötétedés után egyedül legyen pl nem sétálhat haza a szüleihez ( úgy hogy busszal menne de ugye a megállóig is el kell sétálni) inkább vállalja a veszekedést, hogy miért nem ment már megint haza. A srác amúgy nem dolgozik elvileg egyetemista de passzív féléves szóval kb azt csinálják, hogy egész nap kettesbe vannak otthon, barátnőmnek ez volt az első féléve egyetemen és egy csomó mindenből megbukott pedig nem buta lány. Csak annak él, hogy együtt legyen a barátjával ez neki a legfontosabb és ez az életcélja is. Ezt ő maga mondta. A pasinál ugyanez a helyzet csak őt eltartják még a szülei, jövőképük egyiküknek sincs.

Barátnőm lelkendezve mesélte azt is, hogy van olyan nap hogy reggel (délután) felkelnek és összecsavarják magukat a takaróval és egész nap el sem távolodnak egymástól csak amikor valaki wc-re megy. Főzni nem is főznek, folyton csak kaját rendelnek, a lány nagyon keveset van már otthon a szüleivel akik nem tudnak mit csinálni, ők már idősebbek és nagyon aranyosak ők is, nem szeretnének beleszólni szerintem a lányuk "boldogságába". Szóba jött a szex is de inkább el sem akarom képzelni, a srácot istenként kell kezelnie ha szexre kerül sor. A barátnőm csak egy kis alantas kiszolgáló akit "megtisztel" azzal ha szexel vele egy ilyen tökéletes pasi kb ez a helyzet. Írnék még mást is szívem szerint de inkább nem mert még a végén valaki ebédidőbe olvassa el, maradjunk annyiban a lány gyakorlatilag bármit bárhova bármikor lenyel/beenged/kinyal stb szóval áááh.... Ő egy teljesen normális lány volt, normális életképpel reális célokkal, nagyon szép és okos bárkit összeszedhetett volna. Én aláírom, hogy szép hogy szeretik egymást és nem vagyok erre féltékeny biztosan jó lehet de magának árt vele, a szüleinek árt vele és a barátnőjének mert azthiszem már csak velem tartja a kapcsolatot. Komolyan én már attól félek, hogy kitalálja a srác hogy legyenek együtt öngyilkosok a szerelem nevében és még a végén képesek is megcsinálni. Mégis mit lehet erre mondani? Mit lehet ilyenkor tenni? Én amikor ezeket mesélte teljesen ledöbbentem és leosztottam, hogy teljesen elment az esze? De nem is figyelt oda rám csak mosolygott, nem vett komolyan. Ilyenek kb a vallási fanatikusok is. A kérdés teljesen komoly NEM VICC, mégis mit csináljak, hogy kirángassam ebből?


2017. jan. 31. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de ilyen idegbajból csak kinőni lehet.
2017. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, túlreagálod, mert még csak január van, mi van abban, ha most találkoztatok idén először? :D

De azért ez elég durva, mi is eléggé egymásra vagyunk cuppanva a párommal, de egyrészt nem ennyi az életcélunk, másrészt nem ENNYIRE durván, harmadrészt mi egyenlőek vagyunk, és ő tényleg vigyáz rám, nem pedig "vigyáz rám" jeligére irányítgat meg utasítgat, közben meg valójában tojik rám. :D De amiket te írsz, hát elég durva. Még ha boldog kapcsolat lenne, de így....

Az a baj ezzel, hogy amíg ő nem érzékeli problémának, addig akár a fejed tetejére is állhatsz, max azt éred el, hogy önként megutál téged amiért szét akarod őket szedni, vagy a pasija "eltiltja" tőled. :/

2017. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni, ha megpróbálod még te leszel a rossz! Valami komoly lelki defektre vezethető ez vissza nála, nagyon jellemgyenge csaj lehet, simán hagyja sőt, valahol tudat alatt élvezi, hogy uralkodnak rajta. Amíg magától nem látja be, hogy ez nem normális addig ellesz így. Minden estre ez már olyan szintű eltorzult formája a kapcsolatnak, hogy egy pszichológussal el kellene elbeszélgetnie erről.
2017. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1%
Te milyen jogon akarsz beleavatkozni más életébe? Ő így boldog, vagy te majd jobban tudod, hogy őt mi teszi boldoggá? Majd ha segítségért fordul hozzád, akkor legyél jó barátja és tegyél meg amit tudsz, de addig nincs jogod senki életébe beleszólni kívülállóként! :-P
2017. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Jah,ez nagyon szép dolog tőle,aztán mikor esetleg szakítanak,hirtelen megint nagyon fontos leszel neki.Nekem is van egy ilyen barátnőm,amíg volt pasija,2-3 hetente láttam,most szakítottak és ha nem talizunk minden nap már cseszeget(így nemis tartom a barátnőmnek már,ez a részéről inkább csak érdekbarátság lenne..).


Nem egészséges dolog így rákattanni egymásra,ezt jól látod,mert egy olyan kapcsolat,ahol romlik az iskolai teljesítmény és leépülnek a barátok,az nem fejlesztő jellegű,hanem inkább kapcsolatfüggőség.


Első kapcsolatomban én is ilyen voltam,de tanultam belőle és a jelenlegi párommal pontogy motiváljuk egymást a minél jobb tanulmányi/munkabeli teljesítményre,hetente többször találkozunk a barátainkkal,akár külön is,megbízunk egymásban és nagyon szeretjük egymást.Na,ilyen egy egészséges kapcsolat,de a barátnőd ezt még nem látja át,majd ha nem lesz egy barátja sem és kibukik az egyetemről,talán rájön,hogy így nem oké a dolog.

20L

2017. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nekem egy 15 éves barátságnak vetett véget egy ilyen kapcsolat, ami majdnem olyan volt, mintha testvérek lettünk volna. Értsd, ha nekik nem volt pénzük és nekem még volt, az utolsó pénzemen nekik vettem kaját, de ez vissza is így volt. Aztán jött ez a f.a.sz.i. Először a többi barátját választotta le róla, közben lassan engem is a családját is. Azóta felcsinálta a 3,14csányi lakásukba és talán veri is... úgy 3 éve csak ismerősökön keresztül hallok ezt azt... a srác fanatikus, összeesküvés elméletek, stb. Pszichiátrián is megfordult anno. Hát, ha vkinek ez kell...
2017. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A családon belüli erőszak áldozatai általában ilyenek és hasonlóan kezdődik minden ilyen történet. Ültem végig pár előadást a témában. Nem mondom, hogy nem értettem meg a mögötte lévő pszichológiai hátteret, ami elég összetett, de őszintén? Soha nem volt olyan, hogy valakinek csettintésre felnyílt a szeme. Amíg ők nem akarják a segítséget, addig ez van. Nem tudsz semmit tenni.
2017. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Pár hónap múlva elmúlik magától is és igen,irigy vagy kisanyám,mint a kutya.
2017. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
4# te elolvastad a kérdést ???? Ez nem csak az a tipikus féltékenység a barátnő részéről mikor a legjobb barátnőjének pasija van, vagy nős pasival kavar és amiatt van kiakadva.
2017. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6-os, 7-es: Ez nagyon aggasztó volt amit írtatok komolyan mondom elsírtam magam. Nem akarom, hogy ez történjen a barátnőmmel... Én nem tudnám elviselni, ha magára hagynám a bajban ha bántanák és az élete tönkremenne. Nem ezt érdemli, túl jólelkű és naív de már most kábé mintha megőrült volna azóta is szinte csak ezen jár az eszem.

BIZTOS, hogy lehet csinálni valamit. Már elértem azt, hogy pénteken találkozzon velem újra. Én nem akarom szétszakítani őket mert nagyon szerelmesek és "még" csak ennyit ártott a barátnőmnek amit írtam de egyszerűen annyira a bűvkörébe került, hogy gyakorlatilag a srácon múlik a barátnőm sorsa mert ő azt csinálja amit mond neki. Felnéz rá mint valami istenre.

2017. jan. 31. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!