Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyamatosan át akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyamatosan át akar verni pénzzel? Többi lent

Figyelt kérdés
én szoktam adni neki pénzt hogy hozzon vmit a boltból vagy valami . és ugye tudom az árakat mégis átverne hogy nem nem ennyi jár vissza hanem kevesebb .. miért csinálja ezt? normális ha folyamatosan át verné a barátnőjét egy férfi pénzzel? én dolgozok egyedül ő ilyen munkaügyis pénzt kap
2017. jan. 31. 11:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%

#20:

Ingyenélő, semmi vesz, becsap, de te "megszoktad" ... Ne má!

2017. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
mint irtam nem csap be csak akar.
2017. jan. 31. 17:15
 23/28 Költőnő? ***** válasza:
85%
Hát akkor ha megszokás... akkor maradjon persze. Minek a józan ész és az érvek, ha végül a megszokás győz... hát akkor marad, azt napi szinten lehet konfliktolni ezzel a fillérb.sz.ó ingyenélő kakadarabbal.
2017. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
"nem csap be csak akar.", ja, oké. Így már azért mindjárt más. Teljesen más, hát persze. Csak akar, rendben, ez teljesen megszokott, normális dolog. Jóravaló, dolgos, tisztességes férfi ez, legyetek boldogok sokáig akkor! :D
2017. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos az ilyen a visszajáróval kezdődik, aztán egyre több és végül a pénztárcából fogja kivenni! Ne várd meg!

Ha eddig nem tudott elmenni dolgozni akkor kicsi az esély hogy akarna. Erre jövőt sem lehet tervezni, sőt kapcsolatot se nagyon. Egy nyaralás vagy vacsora? Mindig te fizetsz? Nem szabad, elkapja a gépszíj és a kanapéhoz fog nőni.

2017. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, a válaszolók, már meg is kövezték a pasidat, hogy úgysem fog megváltozni.

Valószínűleg ugyanezek az emberek, írták a másik kérdésre, hogy megváltoznak az emberek. Igaz akkor egy fiatal ribizlit kellett védeniük, és bizonyítani, hogy mára már apáca is lehetne...

No comment...


Ez lehet az anyagi gondjai miatt is, ami amint megoldódik, többszörösen vissza is adhatja. Azt meg ne hidd el, hogy egyszerű munkát találni. Ha amúgy dolgos embernek ismered, akkor nem hiszem, hogy gond lesz ebből. "Érdekes", amit művel, de ettől még lehet jó ember.

2017. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Költőnő? ***** válasza:
85%
Utolsó, ott már történt változás, itt meg még nem. Látom, te is hiányoztál, mikor a szövegértelmezéssel kellett volna haladni. Nem baj, tanulni sose késő.
2017. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Költőnő!

Mindegy. (ez egy indulatszó, keress rá az interneten...)

2017. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!