Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy távkapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy távkapcsolatnak mennyi jövője lehet?

Figyelt kérdés
Nyakig benne vagyok, és egyszerűen nem tudjuk elengedni egymást, de költözni sem tud egyikőnk sem.

2017. jan. 31. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Működhet, de nagyobb az esélye annak, hogy nem.
2017. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora az a tav? Miert nem tudtok koltozni? Pici adatot adj, ugy tobbet lehet mondani. De egyebkent en tavkapcsolatban elek 2 ezer+ kilometerrel masfeleve (most lesz meg a kozos otthonunk), es ez alapjan annyit tudnek mondani, hogy egy tavkapcsolat akkor mukodik, ha: van penz min. 3 hetente talalkozni, van idotok, es van hajlandosag (megtanulni egymas nyelvet, koltozni, athidalni a kulturalis nehezsegeket, vagy akarmi ami a ti konkret nehezsegetek).
2017. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

#2-nek teljesen igaza van.

Én is éltem távkapcsolatban (2500km kb), semmi gond nem volt, naponta többször is beszéltünk, együtt aludtunk el stb.

2017. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen tavkapcsolat? Hetvegente talalkoztok? Mert akkor siman mukodhet. Ferjemmel.mikor osszejottunk Becsben dolgozott. Kb 2 evig ment igy aztan hazakoltozott es osszehazasodtunk.


A kolleganom parja is evekig Becsben dolgozott ok is tuleltek.


De ha hetvegente se tudtok talakozni akkor nem tudom.


Mindenesetre az a tapasztalatom ha ket ember szereti egymast vegul valahogy megoldjak hogy egyutt legyenek.

2017. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

9honapig mukodott tavban es utana osszekoltoztunk.Szerintem nem az a kerdes h mukodhet-e,hanem az h meddig.Ha egyik fel sem adja fel a megszokott eletet,akkor itt nem lesz kozos ut.En konkretan mindent feladtam,1 csomagtartoban volt az egesz eletem es belevagtam.

Azota sem banom.Nem utazott volna hozzam 3hetente 1400kmt ha tudja h igy marad meg evekig.Elobb utobb az ember talal kozelebb mast akit olelhet.

2017. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
200 km választ el minket, kéthetente találkozunk és ,inden nap beszélünk. Csak hát az a baj, hogy nem tudjuk lesz-e így közös jövőnk...
2017. jan. 31. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
200 km az lopikula, ne idegesits :D. Ha ket ember igazan egyutt akar lenni, es csakis egymast akarjak, akkor 200 km nehogy mar kozejuk alljon...
2017. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 jövője lehet.
2017. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért,ha az egyik félnek itt van munkája a másiknak ott,elég nehéz megoldani. Egy komolyabb kapcsolathoz valakinek fel kell adni a munkahelyét.
2017. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

200km, az mi?

Mi 1000km-rel távolabb éltünk egymástól, igaz komolyra fordulás után lépni kellett, ezt pontosan éreztük. Fél évig ingáztunk (háromhetente, hol ő, hol én), aztán - mivel nekem otthon sem normális munkám, sem senkim nem volt, kijöttem hozzá.

Életem legjobb döntése volt, de azt tudtuk, hogy még fél évet biztosan nem bírtunk volna ki, sem anyagilag, sem érzelmileg.

Ha belátható időn belül nem tudtok költözni, akkor el kéne gondolkodni, hogy összeilletek-e.

2017. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!